Петро Шилюк взяв участь у заходах з нагоди Дня підприємця

Президент Будівельної палати України, член Антикризової ради громадських організацій, Герой України Петро Степанович Шилюк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня підприємця у Києві

1089 02.09.2019 в 09:55В ході урочистого засідання були обговорені пріоритети роботи підприємницької громади, перспективи співпраці з новим Урядом України

Президент Будівельної палати України, член Антикризової ради громадських організацій, Герой України Петро Степанович Шилюк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня підприємця у Києві.

Участь у заході взяли представники центральних та місцевих органів державної влади, дипломатичного корпусу, бізнес-асоціацій.

В ході урочистого засідання були обговорені пріоритети роботи підприємницької громади, перспективи співпраці з новим Урядом України.

На засіданні виступив Президент Будівельної палати України, член Антикризової ради громадських організацій, Герой України Петро Шилюк.Він, зокрема, висловив сподівання, що з початком роботи Верховної Ради нового скликання, з обранням нового складу Уряду, поле діяльності для підприємців, вікно можливостей буде розширюватися. Адже подальший розвиток економічного потенціалу країни неможливий без нових ідей і проектів, без нової енергії.

«Сподіваюсь, що держава буде уважніше дослухатися до думки бізнесу, до наших пропозицій. Ми у Будівельній палаті не раз намагалися достукатися до влади на різних рівнях, пропонували свої варіанти рішень актуальних завдань, але все це просувається дуже і дуже повільно», – сказав він.

Петро Шилюк також поінформував про роботу будівельного комплексу країни на сучасному етапі.

За сім місяців 2019 року Індекс будівельної продукції порівняно з аналогічним періодом 2018 року зріс на 21,8%. Загальний обсяг продукції (виконаних будівельних робіт) становить 82,0 млрд. грн.

За І півріччя 2019 року в Україні прийнято в експлуатацію 4,9 млн. кв.м. загальної площі житла, що на 50% більше за відповідний період.

Петро Шилюк загострив увагу на проблемах розвитку будівельного комплексу країни, зокрема, щодо необхідності вдосконалення системи підготовки робітничих кадрів, підвищення рівня їх матеріального та соціального забезпечення.

Президент Будівельної палати України поздоровив підприємців з професійним святом та побажав їм наснаги й енергії у досягненні поставлених цілей.

Источник: budpalata
 
Интересные новости:
04.09.2019
1468
Как идет строительство первой штаб-квартиры Google, возводимой с ноля, в небольшом городе Маунтин-Вь...
02.09.2019
2295
Инновационная реконструкция одного из центральных районов Токио началась в августе этого года. Отлич...
02.09.2019
1175
Под домашним арестом находятся коммунальщики, которых задержали по факту обрушения дома в Дрогобыче ...
27.02.2020
639
В Мінекономики назвали причини зростання цін на житло...
27.02.2020
453
Промвиробництво в Україні у січні-2020 знизилося до січня-2019 на 5,1% ...
27.02.2020
1568
Проблемним є близько 15 житлових комплексів «Укрбуду», які неможливо добудувати і здати ...