Компанія АГРОМАТ відсвяткувала свій День народження запливом на 6,5 км

У День Незалежності України в місті Скадовську вперше відбувся заплив на 6,5 км. Саме така відстань відділяє приморський курорт у Херсонської області до перлини Чорного моря – острову Джарилгач. У заході приймали участь 18 плавців, серед них 6 жінок. Деякі учасники плили цілими сім'ями
1985 30.08.2019 в 08:35Заплив від АГРОМАТУ

Вже другий рік поспіль знана спортивна подія приурочується до Дня народження компанії АГРОМАТ.  Цього разу – це підтримка та участь у змаганнях з аматорського плавання “Скадовськ – острів Джарилгач”.

У День Незалежності України в місті Скадовську вперше відбувся заплив на 6,5 км. Саме така відстань відділяє приморський курорт у Херсонської області до перлини Чорного моря – острову Джарилгач. У заході приймали участь 18 плавців, серед них 6 жінок. Деякі учасники плили цілими сім'ями.

Нагородження переможців відбувалося на набережній Скадовська в рамках святкування Дня Незалежності. Секретар міської ради Олег Сокольчук привітав зі святом скадовчан та гостей міста, подякував та нагородив грамотами всіх причетних до організації та проведення змагань.

Учасники отримали сертифікати із зазначенням особистого результату запливу. Головні призи були вручені переможцям. Ними стали:
• Анатолій Волошко з Херсона з особистим результатом 1 год 51 хв;
• Олександр Щерба, директор магазину АГРОМАТ у м. Кропивницькому, з результатом 1 год 57 хв;
• Олександр Єфімов - головний ідейний натхненник змагань. Його результат - 1 год 58 хв;
Особливими подарунками від АГРОМАТ були нагороджені дівчата, які завершили заплив з найкращим результатом: Наталія Єфімова (2 год 21 хв), Катерина Коваленко (3 год 01 хв), Ганна Токарєва (3 год 07 хв).

Метою змагань є популяризування плавання та здорового образу життя серед населення України, підвищення рівня майстерності плавців-аматорів, збільшення потоку туристів до Скадовська. Наступного року організатори планують масштабувати подію та залучити до запливу учасників з усіх куточків країни. Так що, любителі відкритої води, тепер відмічайте в своїх календарях не тільки Oceanman і Босфор, а ще й «Скадовськ-Джарилгач».

Для АГРОМАТу така концепція дуже близька – так, на свій 25 ювілей минулого року компанія відкрила поле з міні-футболу, яке стало осередком спортивного життя ФК АГРОМАТ і ареною для всеукраїнських чемпіонатів. Також співробітники регулярно приймають участь у марафонах та спортивних змаганнях.  

 

 

Джерело: agromat.ua
Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
24.08.2019
2880
Команда Build Portal вітає з Днем Незалежності України!...
22.08.2019
2947
10 серпня в Києві відбувся FORD TRUCKS УКРАЇНА 2019...
10.08.2020
657
Історія про будівельника, загартованого складними життєвими обставинами, якому вдалося реалізувати г...
07.08.2020
859
Команда Build Portal вітає всіх будівельників із професійним святом!...
07.08.2020
1396
Будівельники мають велику силу. Саме вони втілюють в реальність мрії людей. Напередодні Дня будівель...
Новости и Акции компаний