РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.853 EUR: 51.615
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.450 44.050 43.853
EUR 50.850 51.850 51.615
USD 43.650 44.039 43.853
EUR 51.250 51.800 51.615
Новость

В 2016 году Харьковский метрополитен получит 232 млн. гривен на строительство

В следующем 2016 году харьковские власти планируют вложить в строительство Харьковского метрополитена более 232 млн. гривен.

2208
08 декабря 2015 г.

Харьковский метрополитен в 2016 году освоит на строительство 232 млн. гривен
Более 232 млн. грн. выделят Харьковскому метрополитену в 2016 году на строительство новых станций
В следующем 2016 году харьковские власти планируют вложить в строительство Харьковского метрополитена более 232 млн. гривен.

Проект решения горсовета об утверждении сметы затрат на выполнение "Программы строительства и развития Харьковского метрополитена на 2010-2020 годы" за счет средств городского бюджета Харькова на 2016 год опубликован в Едином городском реестре актов.

Так, согласно сообщению, на строительство станции метро "Победа" будет выделено 230 млн. грн. На строительство третьей линии метро до станции "Одесская" - 1,5 млн. грн. На строительство электродепо "Алексеевское" - 500 тыс. грн. И на финансовую поддержку КП "Харьковская дирекция строительства метрополитена" - 475 тыс. гривен.

Источник: Единый городской реестр актов

Фото: www.bagnet.org

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 декабря 2015 г.
1812
В Кировоградской области работниками Управления Государственной архитектурно-строительной инспекции ...
08 декабря 2015 г.
1891
Производители строительных материалов  откажутся от услуг "Укрзалізниці", если Кабмин согласует...
08 декабря 2015 г.
1686
Президент Украины Петр Порошенко подписал принятый Верховной Радой закон о продлении запрета отчужде...
16 марта 2026 г.
7539
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3953
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3561
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
622
Пресконференція ДІАМ та КБУ щодо дерегуляції будівництва: ухвалені Урядом постанови для прискорення ...
28 апреля 2026 г.
1104
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация