АНОНС: XVII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА КОМУНТЕХ – 2019, Київ, 5-7 листопада (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

5-7 листопада в Києві відбудеться XVII Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ-2019
3290 02.04.2019 в 12:44


XVII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА КОМУНТЕХ – 2019Коли: 5-7 листопада 2019
Де: Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»Ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житлово‑комунальної сфери.

Щорічно керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес‑спільнота, науковці, інвестори та експерти з країн ближнього і дальнього зарубіжжя вирішують завдання, що стоять перед галуззю та розробляють ефективні механізми співробітництва. Вирішення практичних питань з теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично‑дорожнього господарства, проведення дорожньо‑будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в кожному населеному пункті України значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Асоціації міст України.

За роки існування «КомунТех» став стартовим майданчиком для виходу на український ринок десятків успішних компаній, які сьогодні займають лідируючі позиції в галузі. Участь у виставці надасть експонентам унікальну можливість ефективно позиціонувати свій виставковий продукт, вивчити кон'юнктуру ринку, встановити нові контакти, залучити інвесторів і спонсорів, ініціювати просування власних проектів, укласти вигідні контракти. Виставка «КомунТех» націлена, в першу чергу, на цільову аудиторію, значна частина якої - це фахівці, які мають повноваження приймати рішення і брати участь у процесі закупівлі експонованої продукції.

Головна складова виставки - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України). Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена актуальним питанням галузі щодо визначення стратегічних напрямків реформування житлово‑комунального господарства України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідно‑каналізаційного господарства, енергозбереження на підприємствах галузі, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, розробки національної стратегії поводження з відходами тощо.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: (044) 201-11-59, 201-11-66
e-mail: forum@iec-expo.com.ua 
www.iec-expo.com.uawww.tech-expo.com.ua 

Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
29.01.2019
2656
2 - 5 квітня 2019 в Києві відбудеться XI Міжнародна спеціалізована виставка КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ...
25.01.2019
3054
2 - 5 квітня 2019 відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка ЛАК&ФАРБА EXPO UA - 2...
23.01.2019
3127
11-15 березня у Франкфурті-на-Майні відбудеться наймасштабніша подія  для секторів HVAC та Wate...
14.02.2020
717
18-20 лютого, в Міжнародному виставковому центрі відбудеться виставка KyivBuild Ukraine...
12.11.2019
1115
Запрошуємо відвідати найвідоміший в Україні  промислово-технічний захід Міжнародний промисловий...
04.11.2019
1352
С 6 по 8 ноября в Киеве будет проходить 17-й Международный форум по проектированию, строительству и ...