АНОНС: Перелік заходів з 21 по 22 листопада в рамках проекту «Екологія - GREEN MIND» (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

З 21 по 22 листопада в рамках проекту GREEN MIND відбудеться низка тренінгів та круглий стіл

3063 21.11.2018 в 08:46З 21 по 22 листопада в рамках проекту GREEN MIND
відбудуться круглі столи та низка тренінгів


ДЕ: Міжнародний виставковий центр, Київ, пр-т Броварський, 15 (Міжнародний форум INNOVATION MARKET, секція «Екологія – GREEN MIND»)

КОЛИ: 21.11 - 22.11.2018 


Формат GREEN MIND створює унікальну платформу для комунікацій і розвитку партнерських відносин серед представників бізнес сектору, органів влади, науки та громадськості в їх єдиному прагненні до сталого розвитку.

Заходи проводяться за інформаційної підтримки Головного будівельного порталу України.Круглий стіл "Реформування системи моніторингу довкілля та впровадження РВПЗ"  


ДЕ: Міжнародний виставковий центр, Київ, пр-т Броварський, 15 (Міжнародний форум INNOVATION MARKET, секція «Екологія – GREEN MIND»)
КОЛИ: 21.11.2018 з 10:00 до 14:00Головною метою проведення моніторингу довкілля є забезпечення потреб у достовірній та оперативній інформації, необхідній для попередження або зменшення негативних наслідків змін стану довкілля.

Питання для обговорення:

 • Організаційна недосконалість системи моніторингу та технічної зношеності мережі спостережень державної системи моніторингу довкілля.
 • Планування та координація діяльності суб'єктів системи, відомчий характер проведення спостережень.
 • Впровадження оперативних систем аналізу та комплексних оцінок стану довкілля.
 • Нормативно-правове та технічне забезпечення системи моніторингу.
 • Впровадження Реєстру викидів та перенесення забруднювачів.

Учасники:

Представники Мінприроди, МНС, МОЗ, Держекоінспекціі, Гідрометцентру, бізнесу (тих, хто забруднює і тих хто пропонує технічні рішення для забезпечення функціонування системи моніторингу), експерти Команди підтримки реформ Мінприроди (з питань реформування системи моніторингу довкілля) та проекту ENI SEIS II в регіоні «Східного партнерства» (2016 - 2020), наукових закладів та громадських об’єднань.

Більш детальна інформація про круглий стіл "Реформування системи моніторингу довкілля та впровадження РВПЗ" міститься за посиланням >>>
 
           

Круглий стіл "Державна підтримка зеленої модернізації виробництва: реформування екологічного податку"


ДЕ: Міжнародний виставковий центр, Київ, пр-т Броварський, 15 (Міжнародний форум INNOVATION MARKET, секція «Екологія – GREEN MIND»)
КОЛИ: 21.11.2018 з 15:00 до 18:00


Показники забруднення довкілля в Україні залишаються стабільно високими, навіть незважаючи на стагнацію промисловості. Країна перебуває в перманентній екологічній кризі. Вихід із неї – ключове завдання не лише органів влади, але й бізнесу та громадськості.

Питання для обговорення:

 • Надходження та видатки на екологічні програми державного рівня: аналіз ефективності використання.
 • Як розподіляються кошти місцевих екологічних фондів, і чи забезпечують вони необхідний результат для навколишнього середовища.
 • Екологічні проекти на виконання вимог Угоди про асоціацію Україна - ЄС: поточна проблематика фінансування.
 • Досвід ефективного використання екологічного податку в європейських державах.
 • Пропозиції щодо реформування системи екологічного оподаткування.
 • Ефективні форми державної допомоги, загальні та детальні критерії оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на захист навколишнього природного середовища.

Учасники: 

Народні депутати України, представники промислових підприємств – платники екологічного податку, Мінекономрозвитку, Мінфіну, Мінприроди, Делегації ЄС в Україні, органів місцевого самоврядування (зокрема, найбільш екологічно неблагополучних регіонів), експертних організацій та громадських об’єднань.


 Більш детальна інформація  про круглий стіл " Державна підтримка зеленої   модернізації виробництва: реформування екологічного податку"  міститься   за посиланням >>>


Тренінг "Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції"

ДЕ: Міжнародний виставковий центр, Київ, пр-т Броварський, 15 (Міжнародний форум INNOVATION MARKET, секція «Екологія – GREEN MIND»)
КОЛИ: 22.11.2018, з 10:30 до 13:00


Прагнення до збереження довкілля, здоров’я та більш якісних умов сучасного життя мотивує зростання споживчого попиту на натуральне, якісне і більш безпечне.

Учасники тренінгу

Отримають інформацію за результатами аналізування ринків України та інших країн світу щодо до впливовості екологічного тренду та про те, що впливає на посилення його потенціалу.

    Ознайомляться:

 • з керівними принципами інформування про екологічність продукції;
 • доступними способами підтвердження екологічних характеристик і переваг продукції, керуючись вимогами міжнародних і національних стандартів;
 • історіями успіху українських та зарубіжних виробників екологічної продукції.

    Дізнаються про відповідальність за використання екологічних тверджень та маркувань згідно Закону.

    Матимуть можливість отримати відповіді на питання що виникли по темі заходу у тренерів.

    Отримають інформаційні матеріали та сертифікат учасника тренінгу.

Цільова аудиторія:

Представники компаній, підприємств, бізнес-асоціацій та спілок, експертні та громадські організації, засоби масової інформації.

Більш детальна інформація  про тренінг "Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції" міститься за посиланням >>>

Тренінг "Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель"ДЕ: Міжнародний виставковий центр, Київ, пр-т Броварський, 15 (Міжнародний форум INNOVATION MARKET, секція «Екологія – GREEN MIND»)

КОЛИ: 22.11.2018, з 14:00 до 17:00
Чітко визначені технічні вимоги до предмету закупівлі - запорука отримання саме того товару, саме тієї якості, що Вам потрібні.

Сталі публічні закупівлі – публічні закупівлі товарів, робіт та послуг що відповідають вимогам екологічних та соціальних стандартів, з врахуванням їх повної вартості життєвого циклу.

Під поняттям «екологічні стандарти» слід розуміти стандарти та маркування, що орієнтовані на зменшення споживання енергетичних та інших ресурсів, обмеження впливів на довкілля та ризиків для здоров’я людини протягом життєвого циклу.

Учасники тренінгу:

 • Отримують відповіді на питання, що стосуються ефективного застосування критеріїв відбору та вибору предмету закупівель.

  Онайомляться:

 • з розширеними критеріями технічних специфікації зі врахуванням вимог екологічних і соціальних стандартів, аналізом готовності ринку щодо їх застосування в українських реаліях, вимогами інвесторів і донорів;
 • методичними рекомендаціями та успішними прикладами зздійснення сталих публічних закупівель в Україні;
 • очікуваними реформами національного законодавства, спрямованими на посилення потенціалу застосування сталих публічних закупівель та заходами, спрямованими на підтримку цих реформ.
 • Матимуть можливість отримати відповіді на питання що виникли по темі заходу у тренерів.
 • Отримають інформаційні матеріали та сертифікат учасника тренінгу.

 У тренінгу приймуть участь:

Представниіви організацій-замовників (бюджетних установ, організації, закладів, державних та комунальних підприємств), а також представники постачальників, надавачів послуг, виконавців робіт (компаній, підприємств, бізнес-асоціацій та спілок).

Більш детальна інформація  про тренінг "Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель"  міститься за посиланням >>>
  
Вартість участі – 50- 100 грн, представники бюджетних та неприбуткових організацій запрошуються до участі безкоштовно (по спискам за попередньою реєстрацією).

Купити квиток можна онлайн, за посиланням.

Зареєструватись

Оргкомітет:

+38 (044) 332-84-08, +38 (067) 886-31-93; +38 (099) 642-81-57

Джнрело: GREEN MIND
Інформація розміщена на правах реклами

 
Интересные новости:
16.11.2018
2981
Щорічний форум RED PM DAY - це день концентрованого проектного менеджменту в сфері девелопменту неру...
15.11.2018
2583
26 ноября проведет Форум стран Восточной Европы для компаний – участников рынка недвижимости. ...
02.12.2018
3618
Церемония награждения победителей Х Всеукраинского ежегодного архитектурного конкурса «Интерье...
06.03.2020
894
В квітні у Києві відбудеться черговий Будівельний Конгрес України. Тема форуму &...
28.02.2020
716
4 березня у КВЦ Парковий відбудеться форум "Іпотека – інструмент стрімкого розвитку еконо...
14.02.2020
803
25 лютого в Києві відбудеться III Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва...