АНОНС: Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі, 17 жовтня - 6 грудня (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

1040 2018-10-11 08:03:00

ДЕ: Львів, Дніпро, Одеса, Краматорськ, Луцьк, Полтава, Суми , Київ

КОЛИ: З 17 жовтня по 6 грудня 2018З 17 жовтня по 6 грудня відбудеться традиційна серія осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі:

“Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2018”.

Львів, Дніпро, Одеса, Краматорськ, Луцьк, Полтава, Суми , Київ 

Перелік основних питань, які будуть розглянуті на семінарах:

 1. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості проектних робіт та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва.
 2. Новий порядок розрахунку розміру заробітної плати у будівництві.
 3. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво.
 4. Актуальний стан законодавства в галузі здійснення дозвільних процедур та архітектурно-будівельного нагляду і контролю.
 5. Визначення вартості будівництва та взаєморозрахунки в приватному будівництві. Зарубіжні підходи до визначення вартості будівництва та інновації вітчизняних кошторисних програмних комплексів.
 6. Розробка, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ). Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування.
 7. Особливості застосування ДСТУ Б Д.1.1.-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво. Визначення вартості об’єкту на стадіях проектування ТЕО та Проект.
 8. Міжнародна практика укладання та ведення договорів підряду на виконання робіт у будівництві. Функції, права, обов'язки та вартість послуг інженера-консультанта. Визначення вартості проектування і будівництва в контрактах ФІДІК.
 9. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів, необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013. Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів виробів та конструкцій в регіоні при складанні проектно-кошторисної документації, договірної ціни, актів виконаних будівельних робіт.
 10. Нові можливості кошторисних прогамних комплексів. Майстер-класи.

На семінарах відбудуться майстер-класи з експлуатації кошторисних ПК, де провідні представники розробників кошторисного ПЗ продемонструють нові функції програм і розглянуть практичні задачі.

Для участі у семінарах запрошуються керівники і спеціалісти організацій будівельної та житлово-комунально галузі, замовники, інвестори та проектанти.

Мета семінарів:

 • підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;
 • інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;
 • інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва;
 • інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.

 

Організатори серії осінніх семінарів:

 • «АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ
 • ПП “Будівництво – сучасні технології”, м Івано-Франківськ
 • ТОВ «Інкомсервіс», м. Київ

 

Графік проведення семінарів у 2018 році

м. Львів – 17 жовтня

м. Дніпро – 23 жовтня

м. Одеса – 25 жовтня

м. Краматорськ – 31 жовтня

м. Луцьк – 8 листопада

м. Суми – 21 листопада

м. Полтава – 22 листопада

м. Київ – 27-28 листопада

Закупівлі у будівництві

м. Львів – 17 жовтня

м. Дніпро – 23 жовтня

м. Одеса – 25 жовтня

Для участі в семінарі потрібно заповнити анкету і зареєструвати її за т/ф організатора обраного Вами семінару або відправити на електронну пошту координатора серії семінарів: conf2018@mcbct.com.ua, тел./факс: (0342) 77-72-08.

Також є можливість зареєструватись для участі у семінарі он-лайн на сайтах https://ssb.com.ua/ та http://mcbct.com.ua/.

Детальнішу інформацію щодо змісту, умов участі та організації конкретного семінару можна отримати за телефоном організатора обраного Вами семінару або у координатора семінарів.Джерело: https://ssb.com.ua/
Інформація розміщена на правах реклами

Интересные новости:
09.10.2018
854
Відбудеться обговорення актуальних проблем розвитку надр в Україні...
16.10.2018
1248
В ноябре в Киеве запускается уникальный проект: полугодовой обучающий курс управленцев коммерческой ...
19.10.2018
1045
Уже пять лет национальный архитектурный студенческий конкурс STEEL FREEDOM объединяет студентов Укра...
21.01.2019
445
27-29 травня в Києві відбудеться VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR 2019»...
17.01.2019
460
Открыта регистрация на Сертификационный курс по девелопменту недвижимости...
15.01.2019
618
13-14 лютого 2019 р. відбудеться ІХ міжнародна конференція Лакокраска.UA...