РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.784 EUR: 48.842
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.784
EUR 40.000 41.000 48.842
USD 41.550 42.010 41.784
EUR 48.550 49.249 48.842
Новость

АНОНС: ХV Кубок будівельників України ФАБУ. Найочікуваніша подія в спортивному житті будівельної галузі. (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

15-16 вересня 2018 на території Міста Спорту в Гідропарку пройде XV Кубок будівельників України
3364
12 сентября 2018 г.



Найочікуваніша подія в спортивному житті будівельної галузі.

15-16 вересня 2018 на території Міста Спорту в Гідропарку пройде XV Кубок будівельників України. 
Коли: 15-16 вересня 
Де: територія Міста Спорту в Гідропарку





В ювілейному та найбільшому чемпіонаті за всю історію будівельних турнірів планують приймати участь 32 команди.
В чемпіонаті приймають участь такі команди, як Ковальська, Епіцентр К3, Carrot, СВП Мастер, КЗС Вертикаль, GEOS, Грассер, Agromat, Золотой Мандарин, Budmonster, Конструктив, UMG, Будівельне училище, КБУ, Столиця, МастерГруп, SEAPS, ВІВАТ, KZS Vertical, КНУБА, Метробуд, Елітбуд, Стандартбуд, Креатор-Буд, СТАЛЕКС, TVD, Anserglob. Окремо очікуєм на участь Siltek, Sanpol та команд з Білорусії та Грузії.


Головною відмінністю майбутнього Кубку будівельників стане те, що на осінньому турнірі будуть розіграні ще дві путівки до Чемпіонату Європи серед будівельників, який пройде в травні 2019 року. Нагадаємо, що команди АГРОМАТ та Carrot на весняному Кубку будівельників вже вибороли право на участь у ЄВРОБУДІ. 8 кращих команд групового турніру Кубку будівельників визначать між собою хто буде наступними двома командами, що будуть представляти Україну на європейській будівельній першості.



З питань участі та спонсорства телефонуйте (067)507-85-76 та (067)500-66-24

Як проходив весняний Кубок, Головний Будівельний портал Білд Портал розповідав тут



Сайт: www.fabu.com.ua
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Анонсы форумов, конгрессов, заседаний
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 июня 2025 г.
2814
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2569
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3043
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
09 июля 2025 г.
379
Особенности клея для теплого пола и практические советы по укладке...
09 июля 2025 г.
4750
Історична підземна ротонда була частиною великого садового комплексу, побудованого у XVIII столітті...
Сегодня
1399
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
09 июля 2025 г.
1440
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3153
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!