Колісні фронтальні навантажувачі Hyundai

Основні технічні показники і експлуатаційні особливості фронтальних навантажувачів компанії Hyundai Construction Equipment
484 24.02.2022 в 10:12


Центр спеціалізованої техніки Альфатех представляє компанії Hyundai Construction Equipment. Лінійка 9S включає моделі із чудовими ходовими характеристиками. Універсальні машини використовуються у всіх промислових сферах, на будівельних майданчиках, у сільському господарстві. Потужні двигуни та ковші з великим об'ємом забезпечують ефективне виконання вантажних робіт. 


Основні технічні показники 

Лінійка фронтальних навантажувачів серії 9S включає 6 моделей: HL757-9S, HL760-9S, HL770-9S, HL775-9S, HL780-9S, HL780-9S MARBLE. Технічні характеристики: 

  • потужність двигуна – від 173 до 348 к. с;
  • експлуатаційна маса – від 14 т до 33 т; 
  • об'єм ковша – від 2,7 до 5 м3. 

Навантажувачі оснащуються екологічно чистими двигунами Hyundai або Cummins. Оператор може перемикати режим роботи двигуна в залежності від поставленого завдання. Режим Power забезпечує максимальну продуктивність, Standart підходить для виконання звичайних завдань, Economy – знижує витрати пального та використовується для дрібних робіт. Повністю автоматична КПП забезпечує мінімальні втрати потужності, високу швидкість пересування до 35 км/год і низький рівень шуму. Поліпшене керування зчепленням під час руху сприяє більш плавному ходу. 


Експлуатаційні особливості 

Простора кабіна забезпечує широкий кут огляду та високий рівень комфорту оператора. Повністю автоматична система клімат-контролю включає 11 вентиляційних отворів. Таким чином, висока потужність охолодження та обігріву дає можливість швидко досягати оптимальної температури всередині кабіни. Електричні підігрівачі вікон забезпечують комфортну роботу у холодну пору року. 

Удосконалений новий монітор із кольоровим екраном діагоналлю 5,7 дюйма дозволяє оператору легко та ефективно керувати машиною. Самодіагностика, виведення зображення камери заднього виду, безпека запуску машини та інші показники відображаються на моніторі. Новий дисплей монітора встановлено на регульованому поворотному кріпленні для зменшення відблисків. 

Всі моделі серії 9S оснащені фірмовою системою віддаленого управління Hi-MATE. Вона надає операторам та обслуговуючому персоналу доступ до важливої ​​діагностичної інформації. Отримати доступ до службових даних можна за допомогою комп'ютера з підключеним інтернетом. Система показує розташування машини та встановлює межі проведення робіт. Hi-MATE заощаджує час та фінансові витрати, скорочуючи термін простою. 

Центр спеціалізованої техніки Альфатех є представником компанії Хендай в Україні. На всю техніку поширюються офіційна гарантія та якісне сервісне обслуговування. Протестувати техніку компанії Hyundai Construction Equipment можна на виставковому майданчику в місті Підгородне, Дніпропетровської області.

 

Джерело: Центр спеціалізованої техніки Альфатех
Інформацію опубліковано на правах реклами
Похожие статьи:
23.02.2022
553
Переваги і порядок оформлення лізингу за програмою Bobcat Finance...
01.03.2022
744
Особливості ремонту вузлів ходової частини гусеничного екскаватора...
Энергосбережение и экостроительство