Огляд екскаватора-навантажувача Bobcat R730

Основні технічні показники і переваги екскаватора-навантажувача Bobcat R730
680 31.08.2021 в 08:42


Центр спеціалізованої техніки «Альфатех» представляє потужний . Оновлена ​​модель відрізняється потужним двигуном і простим управлінням. Екскаватор підходить для виконання будівельних, комунальних і дорожніх робіт.


Основні технічні показники моделі Bobcat R730

Технічні характеристики моделі представлені в таблиці.

 


Головні переваги екскаватора навантажувача

Оновлена ​​модель R730 оснащується удосконаленим двигуном Perkins/1104C-44T потужністю 100 к. с. Він відрізняється збільшеним крутним моментом та низькою витратою палива. У парі з гідравлічною системою, вони забезпечують необхідну потужність для виконання широкого спектра робіт. Автоматична коробка передач Auto-Shift дає можливість швидко розганятися до 40 км/год, як на дорогах, так і на робочих майданчиках. 

Якщо порівнювати з головними конкурентами, то модель Bobcat R730 відрізняється:

  • високою стабільністю при виконанні копальних робіт з низькою експлуатаційною масою: Bobcat R730 – 7800 кг з меншим об'ємом екскаваторного ковша; 
  • збільшеною потужністю двигуна -100 к. с., натомість у інших аналогічних моделях потужність на 7-20% нижча; 
  • максимальною глибиною копання – 5800 мм, у конкурентів на 340 -1557 мм менша.

Оновлена ​​простора кабіна забезпечує максимальний комфорт для оператора. Консолі зі спрощеної конструкцією розташовані під рукою. Кабіна оснащена тримачем для телефона, підстаканниками та USB-роз'ємом. Модель може оснащуватися кондиціонером з додатковим містким відділенням з посиленою кришкою. 

Органи управління зосереджені на одній панелі та зручний спосіб упорядкування екскаватором. Оператор може розміщувати важелі та джойстики під особисті переваги, а також вибирати схему управління. У базовій комплектації передбачена установка багатофункціонального важеля для управління ковшем, блокування диференціала і відключення трансмісії.

Центр спеціалізованої техніки «Альфатех» представляє вантажні машини Bobcat з гарантією від виробника. Пропонує найкращі ціни не техніку Bobcat в Україні. Самостійно доставляємо навантажувачі в населені пункти. Усі бажаючі можуть протестувати екскаватори на виставковому майданчику в місті Підгородне, Дніпропетровської області.

 

Джерело: Центр спеціалізованої техніки «Альфатех»
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
26.08.2021
999
Основні технічні показники та переваги бульдозера Shantui SD22...
Энергосбережение и экостроительство