Весняні зміни в помешканні з новою фарбою Śnieżka EKO PLUS

Весняна мить – пора, коли кожна людина прагне оновити й освіжити своє помешкання, щоб наповнити домашній простір оптимізмом і піднесеним  настроєм. А найкращий спосіб змінити свій інтер’єр – перефарбувати стіни і стелі. «Снєжка-Україна» - відомий виробник лакофарбової продукції -  розпочала виробництво нової матової латексної фарби для стін і стель Śnieżka EKO PLUS.
1762 11.03.2021 в 04:12


Śnieżka EKO PLUS – це фарба, яку легко і зручно наносити на поверхні стін і стель. Вона має відмінну покривну здатність – 1-й клас, а її розхід – до 14 м² з літри, завдяки цим високим технічним параметрам виріб не залишає смуг на поверхні. Тож процес фарбування  стає  приємним і нескладним не лише для майстрів, а й для усіх, хто планує самостійно реалізувати ремонтно-опоряджувальні роботи. Варто підкреслити, що Śnieżka EKO PLUS входить до групи латексних фарб, тому покриття, створені з її допомогою, витривалі до миття (мають 2-й клас стійкості). Відтак доглядати за поверхнями стін буде  просто і легко. Водночас дуже важливим моментом є те, що фарба  пройшла оцінювання екологічних критеріїв за схемою ISO 14024. Перевірка екологічних норм технології виробництва продукту, що відповідають вимогам  COУ ОЕМ 08.002.12.019:2017 оцінки життєвого циклу, підтвердила екологічні переваги фарби. Проходження екологічної сертифікації на добровільних засадах ще раз  засвідчило, що компанія «Снєжка-Україна» застосовує у діяльності  сучасні технології виробництва, аби виготовляти продукцію,  безпечну для здоров’я людини і довкілля.  Тому Śnieżka EKO PLUS внесена до переліку екологічно сертифікованої продукції і маркована інформативним знаком «Зелений журавлик».  

Також варто додати, що фарбу можна наносити на різні види поверхонь, зокрема, цегляні, цементні, цементно-вапняні, гіпсові, гіпсокартонні, дерев’яні, деревопохідні, а також нею можна фарбувати шпалери з флізеліну і скловолокна. Śnieżka EKO PLUS  - це готова до використання матова латексна фарба, що виготовлена у базовому білому кольорі, яку можна тонувати на спеціальному обладнанні або вручну за допомогою універсальних барвників.

Śnieżka EKO PLUS – це якісне й безпечне рішення для фарбування будь-якого вишуканого інтер’єру.


Джерело: www.sniezka.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
22.12.2020
1286
Існує думка, що готові штори купити простіше і дешевше. Але, знайти те, що нам дійсно потрібно декол...
06.04.2021
1609
Специалисты изучили основные цвета, которые выбирали для дома жители разных регионов Украины в -2020...
Энергосбережение и экостроительство