Тепло без газу

Сучасне розуміння комфорту передбачає, що ви можете зосередитися на важливих і улюблених справах у житті. Побут не повинен забирати багато часу і ресурсів. Як цього досягнути? Оточити себе інтелектуальними, ощадливими та екологічними системами, які працюють ефективно, тихо і непомітно.
1004 19.08.2020 в 09:11


Рахунок за опалення в комунальних платежах зазвичай найбільший, і заощадити на ньому складно. А ще потрібно завжди залежити від тарифів — ціни на газ та електроенергію підвищуються регулярно. Щоб не турбуватися про зростання цін у майбутньому, вже сьогодні варто знайти альтернативу.   

Тепловий насос HITACHI — найбільш енергоефективне рішення на сьогоднішній день. Він до 5 разів економніший, ніж газовий котел, і значно вигідніший за твердопаливний та електрокотел. А ще він безпечніший та екологічніший за інші системи опалення.

Теплові насоси від HITACHI  працюють за принципом "повітря-вода". Зовнішній блок встановлюється біля будинку. А внутрішній не займає багато місця та не псує концепцію дизайну. Головною особливістю даного обладнання є те, що майже 95% тепла виробляється з навколишнього середовища. Тільки уявіть: повітря можна використовувати як джерело теплової енергії та опалювати нею свій будинок.

Працюють вони у типових українських кліматичних умовах — до -25ºС. Гарантія на теплові насоси Hitachi — до 3 років. 

Важливий момент — така система опалення не потребує спеціальних знань для використання. Вона максимально проста в управлінні: “Встановив та забув” — це про теплові насоси.

Універсальний прилад

Теплий та затишний дім взимку, та прохолодний влітку без видимих конвекторів та кондиціонерів — це вже реальність.

Ми прагнемо, щоб у будинку побутова техніка виглядала стильно і не загромаджувала простір. Систему опалення HITACHI можна налаштувати із широким спектром опалювальних приладів: теплою підлогою, радіаторами, інфрачервоними панелями, фанкойлами тощо.  

Також теплові насоси використовуються у системах гарячого водопостачання.

Впровадити таке опалення можна як на етапі будівництва — “з нуля”, так і в існуючій системі. Також тепловий насос можна об’єднати в одну систему з альтернативними джерелами енергії — наприклад, сонячними колекторами.

У лінійці HITACHI  представлені моделі для будь-яких потреб. Наприклад, HITACHI Yutaki S80 нагріває воду до +80, також це чудовий варіант, якщо ви вирішили реконструювати і оптимізувати систему опалення у будинку. HITACHI Yutaki S — ідеальний для нового будівництва, працює з теплою підлогою і фанкойлами. HITACHI Yutaki S Combi — його аналог, це одна з найбільш енергоефективних систем на ринку з COP 5,25. Якщо шукаєте енергоефективний насос, який працюватиме не тільки на обігрів та охолодження, а ще нагріватиме воду у басейні — найімовірніший вибір Hitachi Yutaki M.  

 

Як вибрати тепловий насос?

Необхідна потужність теплового насоса залежить від багатьох показників. Площа будинку, висота стелі, утеплення — ці та інші нюанси потрібно враховувати. Самостійно розраховувати, якої потужності тепловий насос вам потрібен, не рекомендується — помилки виправляти складно і дорого.  

Офіційний дистриб’ютор HITACHI в Україні, компанія Aerostar — визнаний лідер на ринку кліматичної техніки. Фахівці компанії знають усі нюанси опалювальних систем і допоможуть підібрати ідеальну техніку для дому. Щоб отримати допомогу у підборі кліматичної техніки заповніть заявку на сайті https://hitachi.in.ua/ або зателефонуйте за номером вказаним на сайті.

Пам’ятайте — щоб зробити свій житло енергоефективним та екологічним достатньо правильно вибрати систему опалення. Не чекайте, поки рахунки за комуналку стануть суттєвою статтею ваших витрат, вже зараз інвестуйте у сучасні технології для вашого дому.

 

Джерело: компанія Aerostar
Інформацію опубліковано на правах реклами 

Похожие статьи:
18.03.2020
1082
Особенности применения и преимущества систем VRV от DAIKIN...
09.10.2020
770
Возник вопрос монтажа системы отопления в частном доме? Профессионалы компании Инжиниринг Солюшнс ра...
04.09.2020
1518
Чем индукционные электрические котлы отличаются от традиционных вариантов отопительных сис...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине