Економте час та пальне з інноваційним екскаватором CAT® 330

В інноваційних моделях екскаваторів Caterpillar 330 і 330 GC, відмінно поєднуються унікальні характеристики для підвищення продуктивності і зниження витрат підрядника
1018 21.07.2020 в 06:08

Вдосконалені 30-тонні екскаватори Caterpillar – 330 і 330 GC дають можливість підвищити рівень продуктивності робіт, мінімізувати витрати на пальне і ТО, а також, в порівнянні з попередніми версіями, значно підвищують комфорт оператора. В інноваційних моделях відмінно поєднуються унікальні характеристики для підвищення продуктивності і зниження витрат підрядника.

Модель Cat® 330 GC забезпечує найкращий баланс ефективності, паливних і експлуатаційних витрат. Підсумок – високопродуктивний екскаватор з мінімумом витрат на годину.


Зростання паливної продуктивності до 20%

Механізм екскаваторів Cat® передбачає мінімальний рівень споживання пального на одиницю роботи в порівнянні з попередніми моделями: близько 20% для моделі в порівнянні з моделлю 330 F)і близько 15% в порівнянні з моделлю 330 D2.

З новим адаптивним режимом робота двигуна і системи гідравліки автоматично підлаштовується під умови копання, оптимізуючи витрату пального і продуктивність. З метою ще більшого зменшення паливної витрати обороти двигуна знижуються автоматично, якщо немає необхідності в гідравлічному зусиллі. Основний гідравлічний розподільник техніки виключає потребу в лініях управління і мінімізує втрати тиску і витрату пального.

У новій системі охолодження задіяні реверсивні електричні вентилятори, що подають потрібний потік повітря і автономно регулюють температуру мастила, радіатора і послідовного повітро-повітряного охолоджувача.

Cat® 330 оснащений значною противагою – 6700 кг, завдяки чому вдається піднімати об'єкти майже на 10% важче, ніж екскаватори 330F, і до 15% важче, ніж моделі 330 В і 330 D2. За рахунок великого обсягу повороту, збільшеному приводу поворотної платформи і опорного підшипника крутний момент Cat® 330 на 5% вище того ж критерію в минулих моделях, що значно полегшує процес засипання і підйому на схилах.

 

 

Зменшення витрат ТО до 20%

Інноваційні моделі екскаваторів Cat® виділяються на тлі інших тривалим експлуатаційним періодом і налагодженими інтервалами технічного обслуговування. Це дозволяє мінімізувати витрати технічного обслуговування до 20% в порівнянні з попередніми версіями.

Якщо порівнювати інноваційний повітряний фільтр Cat® з фільтрами завчасної, грубої та тонкої очистки з попередньою версією, то він відрізняється подвоєною пилеємністю. Інноваційний гідравлічний фільтр відрізняється експлуатаційним періодом в 3000 мотогодин, що на 50% більше в порівнянні з попередньою моделлю.

Фільтри паливної системи необхідно обслуговувати через 1000 мотогодин, що на 100% більше у порівнянні з попередніми фільтрами. Злив рідини і осаду з паливної системи і індикатор рівня мастила знаходяться близько один до одного на рівні землі, за рахунок чого вдається прискорити і підвищити рівень безпеки планового ТО.

Всі кабіни екскаваторів нового покоління мають стандартне оснащення: запуск двигуна за допомогою одного натискання кнопки, великий сенсорний екран з поворотними перемикачами, система шумоізоляції і захисний механізм при перекиданні. Для кабін доступний пакет Comfort, Deluxe, а також Premium для певних областей, які здатні ще більше підняти рівень комфорту і безпеки оператора.

Deluxe і Premium передбачають відкидну панель управління, що значно полегшує вхід в кабіну і вихід з неї. Інноваційні модернізовані пружні опори зменшують рівень вібрації кабіни на 50% в порівнянні з минулими моделями. Великі віконні конструкції забезпечують ідеальну видимість. Оператору надходить зображення з декількох камер, які кріпляться додатково до техніки, що істотно покращує оглядовість усіх напрямків. Оперативність дій та зручне розміщення кнопок джойстика забезпечують оператору тонке налаштування параметрів продуктивності.

 

Джерело: zeppelin.ua
Інформація опублікована на правах реклами

Похожие статьи:
10.08.2020
280
Використання найбільш потужних двигунів в класі, великих ковшів, які входять в базову комплектацію, ...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине