Сталь GreenCoat Crown BT – будівельний тренд нового сезону!

Бренд Ruukki презентує інноваційний продукт GreenCoat Crown BT - сталь з екологічно чистим полімерним покриттям
1290 13.03.2020 в 11:57


Бренд Ruukki  завжди знаходиться на передовій інноваційних технологій та пропонує матеріали, які набагато випереджають час.

Сучасне будівництво демонструє зростаючий попит на екологічно чисті будівельні матеріали. Це глобальна тенденція, що стрімко набирає популярність по всьому світу, і якій повністю відповідає інноваційний продукт GreenCoat Crown BT - сталь з екологічно чистим полімерним покриттям.

На старті нового сезону компанія «Рууккі Україна» звертає Вашу увагу на продукцію, виготовлену на основі сировини з полімерним покриттям GreenCoat Crown BT.

Дана продукція буде охоплена широкою промо кампанією та зниженою ціною.

Це один з найбільш надійних продуктів з покращеними експлуатаційними показниками в класі якості Ruukki 40, що означає 40 років гарантії.
У чому його переваги?

  • Crown BT – високоякісне покриття для покрівлі, одне з найкращих у своєму класі, з поліпшеною стійкістю до корозії, подряпин та ультрафіолету.
  • Покриття має удосконалену стійкість кольору, відмінно підходить для облаштування як традиційної, так і модульної покрівлі та обшивки стін.
  • Покращена еластичність покриття гарантує відсутність тріщин на згинах, робить його незамінним при виготовленні гнутих покрівельних аксесуарів та виробництві модульної черепиці з загином передньої кромки.
  • Матеріал пройшов масштабні лабораторні випробування, а також полігонні випробування в реальних умовах експлуатації. Його можна застосовувати в найсуворіших кліматичних зонах.
  • Покриття GreenCoat Crown BT виробляється на основі шведської ріпакової олії замість традиційних нафтопродуктів. Вона незмінно перебуває серед лідерів покрівельних екоматеріалів, які підлягають 100% вторинній переробці.
  • Невибагливість в обслуговуванні і економічна ефективність за рахунок тривалого терміну служби покриття GreenCoat Crown BT.
  • 40 років технічної гарантії та 15 років на естетику.
  • Металочерепиця в покритті GreenCoat Crown BT - технологічність, довговічність та життя в гармонії з навколишнім середовищем!

www.ruukki.com.ua

facebook.com/RuukkiUkraine/ 

Джерело: Ruukki 
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
03.09.2020
1029
Промышленные пылесосы — залог чистоты на рабочем месте. Они способны убирать даже бетон и жидк...
31.08.2020
1085
Святкування 27-річчя АГРОМАТу та 7 цікавих фактів про лідера індустрії, його засновників і співробіт...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине