Термодюбелі POLIMIN TDP і POLIMIN TDМ – це максимальний ступінь надійності

Термодюбелі POLIMIN TDP і POLIMIN TDМ – це максимальний ступінь надійності, тому їх використовують для систем утеплення POLIMIN THERMO FACADE

1092 14.11.2019 в 09:16Термодюбелі POLIMIN TDP і POLIMIN TDМ – це максимальний ступінь надійності

Термодюбель полімерний POLIMIN TDP та термодюбель полімерний з металевим цвяхом і термоголовкою POLIMIN TDМ призначені для механічного кріплення пінополістирольного, графітового пінополістиролу, мінераловатного плитного утеплювача. При цьому дюбель POLIMIN TDМ також призначений для механічного кріплення протипожежних мінераловатних поясів.

ВАЖЛИВО: під час вибору кріплення необхідно враховувати, з якого матеріалу побудована споруда, до якої планується кріплення теплоізоляційного матеріалу.

Термодюбелі POLIMIN TDP і POLIMIN TDM надійні, бо:

  • виготовляються з первинної сировини (міцні сополімерні матеріали)
  • не піддаються атмосферним впливам
  • стійкі до механічної деформації та корозії
  • для кращого поєднання з будівельними матеріалами форма розпірної зони оптимізована
  • досить широкий зовнішній диск («капелюх») дозволяє надійно кріпити теплоізоляційний матеріал і полегшує монтаж (дюбель не провалюється всередину утеплювача); також перфорована поверхня «капелюха» сприяє покращенню адгезії і гарантує високу якість зчеплення з будматеріалами
  • металевий стрижень комбінованого дюбеля POLIMIN TDM виготовлений зі сталі С1008 з гальванічним цинковим покриттям не менше 5 мкм (ці кріплення під час експлуатації можуть витримувати температуру від -40 до +80°C, але #монтаж дюбелів краще проводити, коли температура вище +5°C)
  • дюбель POLIMIN TDМ має додаткову перевагу: спеціальна #термоголовка запобігає появі містка холоду і захищає стрижень від промерзання

Як визначити якість дюбеля

Дюбель можна перевірити дуже простим способом.

  1. Під час первинного огляду піднесіть дюбель до світла. Дюбель з первинної сировини та якісного сополімеру повинен бути трохи прозорим.
  2. При якісному виконанні з високоякісного сополімеру зовнішній диск і вусики розпірної частини не повинні зламатися після багаторазового згинання (дивитися всі можливі перевірки на фото).

Більш детальна інформація щодо легкого способу утеплення за системою POLIMIN THERMO FACADE:
www.facebook.com/fomalgaut.polimin


Інформація розміщена на правах реклами
Похожие статьи:
12.06.2019
2520
Зачем нужен армированный слой для пенополистирола...
Новые технологии и материалы в Украине