ТОП-7 найнезвичніших будинків в Україні (ФОТО, ВІДЕО)

За останні роки в Україні було побудовано немало дивних, незвичних та навіть скандально відомих будов. Пропонуємо вам підборку з найнезвичайніших будинків, побудованих в Україні за останні 30 років
6478 22.08.2019 в 08:41"Будинок-стільники", Київ

Найдовший житловий комплекс Києва звели на початку 1990-х на столичних Теремках на вулиці Академіка Заболотного. З висоти пташиного польоту будинок нагадує бджолині стільники. Він складається з 61 будинку різної висоти – від 12 до 21 поверху.

Відстань між першим і останнім будинком становить 850 м, а загальна довжина комплексу – понад 2 км.
Загалом у ЖК близько 4000 квартир. Приблизно така ж кількість житла в місті Чигирин Чернігівської області.

Будинок "Барселона", Дніпро

У Дніпрі є приватна вілла «Барселона». Будинок спроектований за мотивами робіт відомого іспанського архітектора Антоніо Гауді, чия незвичайна архітектура в стилі модерн є окрасою Барселони.
Свій будинок український архітектор Михайло Хохлов спроектував у 2008 році. Будівництво споруди загальною площею 750 кв. м тривало близько чотирьох років.

Будинок "Хвиля", Одеса

Вигнутими лініями Гауді також надихався і одеський архітектор Микола Матющенко. Його творіння знаходиться на 11-й станції Великого Фонтану в Одесі.
Будинок побудований у стилі «біонічної архітектури», яка бере ідеї у живої природи. Крім того, вигнуті лінії будівлі майже не передбачають прямих кутів. На перший погляд здається, що будинок побудований із зефіру.
Хто є власником цього будинку – невідомо. За поширеною версією, він належить одеському олігарху Борису Кауфману.

Будинок із контейнерів, Харків

Архітекторами харківського будинку з контейнерів є Сергій Борисенко та Олег Дроздов. Свій проект вони назвали Antipatio.
Будівництво будинку почалося у 2003-му і закінчилося через рік – у 2004-му. Для будівництва були використані три морських контейнери. Двоповерховий будинок загальною площею 180 кв. м побудований на пагорбі – мешканцям відкривається чудова панорама на 10–15 км.

Ресторан "Старий млин", Тернопіль

Ресторан «Старий млин» у стилі модерн можна назвати музеєм українського фольклору. Він зведений у Тернополі у 2003 році. Ресторан розташований на чотирьох поверхах будинку, побудованого на фундаменті парового млина, що працював тут до 1939 року.
На будівництво ресторану пішло, зокрема, близько 100 000 оригінальних старовинних цеглин. Інтер'єри оформлені антикварними речами, які розповідають про народний побут, традиції та звичаї українців.

Перевернутий будинок у Поляниці, Івано-Франківська область

Дорогою з Яремче на курорт Буковель складно не помітити перевернутий будинок у селі Поляниця. Місцеві умільці побудували його лише за 45 днів.

Хоча в Європі такі будинки вже не в дивину, в Україні це одна з перших будівель, побудованих догори дригом. Її загальна площа становить 85 кв. м.


Всередині будинку – лише одна простора кімната, де всі меблі та елементи декору прикручено до стелі.

"Діснейленд" під Києвом

Коли прямуєш з Києва до Житомира, неможливо не помітити ворота однієї з найбільших кіностудій України Victoria Film Studios. Їх часто порівнюють з замком Попелюшки в Діснейленді. Вхід у студію охороняють стилізовані фігури Чужого і Хижака, висотою понад три метри.


Площа кіностудії складає 36 га, тут дев'ять павільйонів, а також декілька майданчиків: "Село", "Старе місто", "Тюрма", "Озеро", "Річка", "Поле".


Читайте також:
Похожие статьи:
16.08.2019
630
У Сербії зведуть двоповерховий «готельно-офісний» міст через Дунай.  Це варто побач...
26.11.2019
809
Архитектурная студия Dorte Mandrup A/S опубликовала визуализации проекта «Кит» - Арктиче...
07.11.2019
873
Дизайнер и архитектор Сергея Махно создал для своей семьи дом, в котором воплотил микс японской и ук...
Энергосбережение и экостроительство
Новые технологии и материалы в Украине