РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.379 EUR: 47.765
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.379
EUR 40.000 41.000 47.765
USD 41.170 41.656 41.379
EUR 47.450 48.200 47.765
Новость

У сербському місті Нові Сад побудують двоповерховий міст через Дунай з офісами і готелем (ФОТО)

У Сербії зведуть двоповерховий «готельно-офісний» міст через Дунай.  Це варто побачити

2835
16 августа 2019 г.


Архітектори порушили умови конкурсу і створили найкращий проект

У сербському місті Нові Сад побудують двоповерховий міст через річку Дунай. Відповідний проєкт розробило сербське архітектурне бюро ARCVS. 

Міст протяжністю 200 метрів поєднає порт із фортецею Петроварадін, побудованою в XVII столітті. На першому поверсі моста розташують пішохідно-велосипедну зону, а на другому – готель та офіси. Споруда вписуватиметься у місцевість завдяки сталевим конструкціям, що імітуватимуть індустріальну забудову.



Її підтримуватимуть берегові фундаменти та тонкий V-подібний стовп у річці.

На обидвох берегах до моста прилаштують засклені спіральні рампи, аби забезпечити доступ велосипедистам та пішоходам.



Знизу рампи облаштують простір для вуличного бізнесу.



Архітектурний конкурс передбачав, що міст покращить розвиток лівого, портового берега. Комерційні будівлі мали зводити на березі річки, проте архітектори інтегрували їх у конструкцію моста, аби не захаращувати простір біля води. Цей проект визнали найкращим.

Раньше мы рассказывали о том, как части легендарного средневекового замка в Англии соединил необычный мост

Читайте также нашу спецтему о реконструкции Шулявского путепровода.

Источник:
hmarochos
16 августа 2019 г.
3427
Кабинет министров направил остаток средств "Укравтодора" в сумме 1,920 млрд гривен и нераспределенны...
16 августа 2019 г.
4025
Комісія з перевірки резонансних об’єктів будівництва у Києві перевірила 86 забудівель, виявила...
16 августа 2019 г.
3221
12 професійних та громадських об’єднань на зустрічі, що відбулася у Києві 13 серпня, обговорил...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3893
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6044
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4899
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
18 апреля 2025 г.
5576
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5573
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4456
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1632
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1469
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
535
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
753
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!