Амбітна реновація на каліфорнійському побережжі (ФОТО, ВІДЕО)

Чудовий приклад сучасної реновації та захопливий вид на океан
2312 31.07.2019 в 08:12СУЧАСНА РЕНОВАЦІЯ


Був звичайний дощовий день 2008 року, коли сьогоднішній власник відкрив для себе будинок, обведений жовтою попереджувальною стрічкою, в тихому віддаленому від густо забудованого Сан-Франциско місці.  Будинок був в жалюгідному стані, але достатньо було озирнутись, щоб помітити унікальність його розташування.


Вид на рай

Поставлена ціль вимагала від інвестора та архітектора дуже багато роботи. Великий внесок у її реалізації сміливої ідеї зробили дахові вікна FAKRO. Унікальна конструкція вікна-балкону дозволила наповнити спальню простором та відкрити неймовірний вигляд на простори Тихого океану. Після відчинення вікно FGH-V Galeria утворює балкон. Це збільшує площу піддашшя, дозволяючи впустити до спальні свіже повітря та заспокійливий шум океану. Конструктори подбали також про його естетичний вигляд та високі технічні параметри.


Екологічний проект

Під час реновації будинку використовувались дошки, отримані внаслідок рециклінгу, з яких збудовано дерев’яну терасу на першому поверсі та балкон, в якому знаходиться сауна. Інтер’єр будинку пристосований до комфортного проживання в ньому.Перший поверх заповнила відкрита кухня в формі бару та добре освітлена простора їдальня. Верхня частина барної стійки, як і стеля над входом, теж виготовлені з деревини.  Дерев’яний фасад будинку стійкий до дії шкідників та довговічний завдяки стародавній японській технології обробки деревини.


Доступний для кожного

На даний момент будівлі здається в оренду. Кожен, хто перебуває в околицях Сан-Франциско, може її винайняти та насолодитись проживанням у модерному будинку на березі океану. Туристи, які тут зупиняються , запевняють, що обов’язково сюди повернуться. Тут варто пожити. Вистачить лише стати у відкритому вікні-балконі FGH Galeria та помилуватись безмежністю океану.
ІНФОРМАЦІЯ

Назва будинку:

Country Home w Bolinas

Місцевість:

Bolinas, Marin County, Kalifornia, USA

Архітектор:

Alethea Patton

Використані продукти FAKRO:

4* вікна-балкони FGH-V GaleriaДжерело: FAKRO
Фото і відео: FAKRO
Інформація опублікована на правах реклами

Похожие статьи:
19.03.2018
3736
Сегодня огромное внимание при строительстве домов уделяется их энергоэффективности, способности удер...
10.12.2019
1362
Компанія ФОМАЛЬГАУТ-ПОЛIМIН нарощує експорт в Європу та покращуємо співпрацю з партнерами...
24.09.2019
1317
Туристическое агентство Luxury Action планирует построить «самый северный отель в мире»,...
Новые технологии и материалы в Украине