Розширення і модернізація віденської кам’яниці кінця 19 століття

У Відні осучаснили кам'яницю 19-го століття завдяки стильним даховим вікнам
1991 09.07.2019 в 07:54
Перебудова кам'яниці

У самому центрі Відня розташована кам’яниця, яка була повністю перебудована із збереженням свого позачасового характеру. Завдяки сміливим рішенням досягнуто збільшення житлової площі. Піддашшя будівлі освітлено виготовленими на індивідуальне замовлення даховими вікнами.

У багатьох Відень асоціюється із красивими кам’яницями кінця 19 століття. Саме вони є уособленням віденського шарму та отримують визнання багатьох туристів. Власники раритетних будівель часто замість знесення нерухомості погоджуються на перебудову, щоб зберегти цілісний вигляд районів. Так було і у випадку кутової будівлі на вулиці Маргарет Штрассе, розташованої у 5-му районі Відня.

Будівля періоду грюндерства у новій версії

Теперішню будівлю перебудували з максимальним збереженням оригінального стилю. Над 4-м поверхом добудували ще один, над яким - дерев’яно-металеву конструкцію, яка стала основою для двох мансардних поверхів. Для поєднання конструктивних елементів, необхідних для зміцнення будівлі, використали спеціальні крани. «Саме така конструкція є неймовірно рідкісною і складною для виконання, тому вимагає з боку будівельників використання ноу-хау та багаторічного досвіду управління будівельним процесом», - розповів інженер Маркус Брандстатер, директор управління фірми RUSTLER Baumanagement i RUSTLER Immobilienentwicklung. Ззовні будівля облаштована відкритими лоджіями, а зі сторони внутрішнього дворику – апартаментами з балконами.

Спеціальні рішення для мешканців на піддашші

Розбудова піддашшя стала ще одним викликом. Компанія FAKRO, один із провідних виробників дахових вікон у світі, запропонувала унікальне рішення. Вони розробили нетипові дахові вікна у формі трапеції, які замонтували в кутовій частині даху. Спеціально для цього проекту використали невідкривальні вікна, які чудово справляються з освітленням піддашшя.Маркус Брандстаттер додає: «Компанія FAKRO пропонує дуже широкий асортимент продукції, але нас переконує насамперед висока якість їх послуг. На даний час ми разом з FAKRO зреалізували п’ять чи шість проектів. Найбільшою перевагою є постійна підтримка компанії, швидкі терміни реалізації і можливість виконання нетипових рішень».

Розкішні апартаменти з денним світлом

Крім цього компанія FAKRO забезпечила піддашшя інноваційними відхильно-обертальними даховими вікнами preSelect.

Нестандартні дахові вікна в елегантній віллі

Сучасні дахові вікна preSelect відзначаються високою якістю та функціональністю. Спеціальні завіси дозволяють відчиняти вікно двома способами: відхильним та обертальним. При цьому гарантується повна стабільність рами у будь-якому положенні. Завдяки чудовим показникам теплопровідності Uw=0,97Вт/м2Сº і шумоізоляції Rв=37дБ приміщення захищене від зовнішніх впливів. Крізь великі вікна FAKRO мешканці отримають приголомшливий вид на старовинні вулички та, звичайно, багато природного світла.Аксесуари для захисту від потрапляння надмірної кількості сонячного проміння – це також продукція FAKRO. На вікна замонтовано зовнішні маркізи з електроуправлінням. Вони абсорбують сонячне проміння ще до потрапляння на скло. «Під час користування маркізою тепло не потрапляє до приміщення, завдяки чому приміщення захищене від нагрівання». – коментує Карстен Нентвіг, керівник FAKRO Dachflächenfenster GmbH.

Інформація:
Місцевість – 1050 Відень, Маргарет Штрассе
Архітектори - Rustler Baumanagement GmbH
Виконавець - Rustler Immobilienentwicklung GmbH
Використані продукти FAKRO:
Вікна відхильно-обертальні: 34xFPU,
Дахові сполучення: 3xFEU, 8xFXU
Дахові вікна: 2 x FNU
Маркізи: 42 x AMZ Solar, 3 x AME

Джерело: fakro.com.ua 
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
28.05.2020
542
Как плавят металл и какое место занимает Украина на международной арене...
26.05.2020
814
Как увлажнитель воздуха поможет справиться с негативными факторами ремонта...
Новые технологии и материалы в Украине