Інноваційні водостічні системи для Вашого дому

Дізнайтесь про новинки ринку водостічних систем, їх особливості та переваги
2724 16.04.2019 в 12:32


Компанія Galeco - лідер з виготовлення та дистриб'юції водостічних систем як на українському, так і на закордонному ринках. Девіз компанії «посмішка дощеві»- неспроста. Адже лише вдалий вибір дозволить вам із посмішкою сприймати  несприятливі погодні умови. Чому? А тому, що саме водостічні системи Galeco дозволяють втілювати будь-які дизайнерські рішення, вдало вписуються в загальний зовнішній вигляд будівлі і надійно її захищають від  примх погоди. Саме тому, новинкою 2018-го року компанія Galeco представила водостічні системи Galeco PVC² та Galeco Flatt Roofs.

Galeco PVC² - найбільш економічний матеріал в пропозиції компанії, який гарантує одночасно високу якість та довголіття системи. Особливістю системи є незвичайна форма ринви  - широка й глибока, за рахунок цього  отримуємо захист будинку від протікання та стійкість до атмосферної корозії. Сучасна форма нової квадратної ринви ідеальна для задоволення всіх потреб у замовників.


Система Galeco Flatt Roofs - розробка преміум класу водостічних систем для плоских покрівель з врахуванням всіх новітніх тенденцій у будівництві. Варто зауважити, компанія Galeco єдина яка пропонує готові набори, що включають в себе покрівельну лійку, трубу і перехідник водовідведення через парапет, які також доступні на українському ринку. З допомогою систем Galeco для плоских покрівель можна легко поєднати водовідведення з квадратними трубами Galeco STAL²  або прихованою системою Galeco Bezokapowa не порушуючи при цьому цілісності загального архітектурного вигляду будівлі.


Система Galeco STAL² має значний успіх і в Україні, і закордоном. Що цікаво, сталеві квадратні ринви дозволяють змонтувати декоративну планку, яка кріпиться на замок у нижній частині кронштейнів ринви. А труби виведені на фасад будинку на відміну від прихованої системи Galeco Bezokapowa.  Піклуючись про довголіття домівок наших клієнтів ми втілюємо в життя новаторські проекти будинків у співвідношенні з найновішими тенденціями будівництва.


Водовідвід  Galeco Bezokapowa призначений для монтажу в теплоізоляції будівель в яких немає традиційного карнизу. Він ідеально вписується в контур кожного об'єкта, надаючи йому сучасний і естетичний вигляд. Система 100% герметична та надійна. Після її монтажу на фасаді будівлі помітна лише декоративна планка, колір якої можна підібрати на власний смак.


Детально ознайомитись із продукцією  Galeco можна на сайті компанії.: www.galeco.com.ua


Джерело: www.galeco.com.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Похожие статьи:
08.06.2018
3530
СБК з радістю та гордістю представляє вашій увазі свій новий продукт: Перегородка-100! ...
30.12.2019
1421
POLIMIN FEST – це майданчик для обговорення провідних будівельних технологій та тенденцій у бу...
27.11.2019
1444
Акрилова декоративно-мозаїчна штукатурка POLIMIN MOSAIC DECOR (зерно 1,0-1,6 мм) для захисту та деко...
Новые технологии и материалы в Украине