РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.083 EUR: 48.978
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.083
EUR 40.000 41.000 48.978
USD 41.780 42.180 42.083
EUR 48.600 49.249 48.978
Новость

Украинцев предупредили о сбоях на сайте УЗ при покупке билетов

Из-за сезонной загружености возможны перебои в работе сайта
1266
01 июня 2018 г.



"Укрзализныця" предупреждает о возможных кратковременных ограничениях доступности системы онлайн-продажи билетов из-за высокой загруженности, сообщает пресс-служба УЗ.

"В связи с сезонным увеличением спроса на пассажирские перевозки и открытием продажи билетов на дополнительные летние поезда более чем в два раза возросла нагрузка на систему по продаже билетов. Как следствие возможны кратковременные ограничения доступности сервиса на сайте booking.uz.gov.ua", – сказано в сообщении.

Специалисты компании решают технические задачи и оперативно принимают соответствующие меры.

Источник: пресс-служба УЗ

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
01 июня 2018 г.
1255
В Киеве начнут продавать права на обустройство парковок...
01 июня 2018 г.
2169
После двух недель главная улица страны снова открыта для движения транспорта...
31 мая 2018 г.
1719
В рамках проекта "Шукай" в Киеве установили еще две мини-скульптуры...
31 мая 2018 г.
1384
Новый закон о жилищно-коммунальных услугах вводится в действие уже с 10 июня...
31 мая 2018 г.
1248
Рассматриваются варианты получения кредитов, привлечение инвесторов с последующим возвратом, государ...
31 мая 2018 г.
1157
Кабинет министров продлил действие специальных обязательств по продаже природного газа для нужд насе...
14 мая 2025 г.
574
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6718
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3324
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
4449
В питанні про старт опалювального періоду місто враховувало ключові фактори – погодні умови, р...
24 октября 2025 г.
2408
У Києві стартує програма співфінансування: багатоквартирні будинки отримують компенсацію за проєктну...
23 октября 2025 г.
4587
Уряд продовжив дію механізму ПСО на електроенергію до 30 квітня 2026 року...
Київська міська влада виділила 548 млн грн на забезпечення безперебійного водопостачання та водовідв...
Департамент фінансів Київської міської державної адміністрації запропонував підвищити тарифи на прої...
10 сентября 2025 г.
4948
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!