РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.155 EUR: 48.516
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.155
EUR 40.000 41.000 48.516
USD 42.000 42.369 42.155
EUR 48.550 49.200 48.516
Новость

В столице будут штрафовать за неубранный снег

За не вовремя убранный снег придется платить штрафы
1258
12 декабря 2017 г.



За неубранный вовремя на киевских улицах снег будут штрафовать почти на 2 тыс. грн. Об этом во время пресс-брифинга сообщил заместитель главы КГГА Петр Пантелеев, сообщает 44.ua.

"По состоянию на утро остается много замечаний (относительно несвоевременной уборки снега ред.), которые относятся к территориям, закрепленных за ведомствами и зданиями, которые имеют частных владельцев. В связи с этим в настоящее время по Киеву работает 70 инспекторов по благоустройству", - сообщил Пантелеев.

Он добавил, что за несвоевременную уборку снега на закрепленной за домами или организациями территории будут штрафовать на 1,8 тыс. грн.

Источник: 44.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
12 декабря 2017 г.
1147
70% теплосетей столицы свое уже отработали...
12 декабря 2017 г.
2405
В Киеве хотят вернуть старую систему...
12 декабря 2017 г.
1865
Рух перекриють до кінця робочого дня 16 грудня...
12 декабря 2017 г.
1258
Немецкий лоукостер ведет переговоры с украинскими аэропортами...
12 декабря 2017 г.
2042
Міст мають відкрити для руху у вівторок, 12 грудня...
11 декабря 2017 г.
2062
Каждый день до полтора десятка жителей столицы имеют жалобы на их услуги...
14 мая 2025 г.
622
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6856
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3361
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Вчера
2472
Київ планує довести кількість пересувних котелень до 70 одиниць до кінця року, а нове обладнання мат...
17 ноября 2025 г.
2393
«Зимова підтримка» включає програми фінансової допомоги, фіксовані тарифи на енерго...
12 ноября 2025 г.
1633
ОСББ «Дніпровська набережна, 23» та ОСББ «Герцен парк» скористались фінансов...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
За погодженням Ради оборони столиці також встановлять невелику ковзанку та кілька будиночків для реа...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!