РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.800 EUR: 48.697
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.800
EUR 40.000 41.000 48.697
USD 41.500 41.839 41.800
EUR 48.050 48.781 48.697
Новость

На субсидии могут выделить дополнительные средства

В Раде подготовили соответствующий законопроект
1049
07 ноября 2017 г.




Народные депутаты предлагают парламенту предусмотреть в государственном бюджете 2017 года дополнительно 7,6 миллиарда гривен на субсидии, пишет Экономическая правда.

Об этом говорится в зарегистрированном 6 ноября законопроекте №7258.

В государственном бюджете Украины на 2017 год предусмотрена субвенция из государственного бюджета местным бюджетам на предоставление льгот и жилищных субсидий населению на оплату жилищно-коммунальных услуг в сумме 61,2 млрд гривен.

По информации Государственной казначейской службы, по состоянию на 1 сентября в органах Казначейства зарегистрированы обязательства начисленных льгот и субсидий на 68,8 млрд гривен, или на 7,6 млрд гривен больше годового плана.

Депутаты предлагают предусмотреть выделение дополнительного финансирования.

Указанное увеличение расходов будет совершено за счет экономии бюджетных средств по обслуживанию государственного долга в сумме 3,4 млрд гривен и за счет остатка средств в сумме 7,6 млрд гривен, предусмотренных Пенсионному фонду, говорится в объяснительной записке.

Источник: Экономическая правда

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 ноября 2017 г.
1101
Причиной стали огромнейшие долги...
07 ноября 2017 г.
1863
Власти города работают над модернизацией освещения улиц ночью...
07 ноября 2017 г.
1933
Киевавтодор продолжает ремонтные работы...
07 ноября 2017 г.
1204
Причина - заміна аварійної ділянки водопроводу...
07 ноября 2017 г.
1125
Кроме того отопление не поступает в десятки школ и детсадов...
14 мая 2025 г.
403
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6556
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3199
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
28 июля 2025 г.
3133
Наразі до зими готові понад 71 тис. житлових будинків, підготовлено також понад 12,6 тис. об’є...
25 июля 2025 г.
2414
Гідравлічні випробування дали змогу виявити та ліквідувати 1,8 тисячі пошкоджень трубопроводів...
18 июля 2025 г.
2648
Загалом на ділянці демонтують близько 300 МАФів. За попередніми оцінками, після завершення робіт міс...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2500
На замороженому будмайданчику в центрі столиці України під час грози впала стріла крану...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!