РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.829 EUR: 50.883
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.829
EUR 50.350 51.350 50.883
USD 43.860 44.360 43.829
EUR 50.750 51.451 50.883
Новость

Цього року у столиці висадять рекордну кількість квітів

Понад 13 млн квітів висадять цього року в Києві працівники комунального об᾽єднання «Київзеленбуд»
1794
07 марта 2017 г.


Понад 13 млн квітів висадять цього року в Києві працівники комунального об᾽єднання «Київзеленбуд». Така кількість є рекордною за останні кілька років. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Цього року ми значно збільшуємо обсяги робіт із озеленення столиці. Маю звернути увагу на те, що й торік було висаджено майже 9 млн квітів, але зараз зусиллями зеленбудівців підготовлено рекордні 13 млн. І якщо минулого року ми відремонтували 64 парки та сквери, то цього року плануємо ремонт 120 зелених зон», – зауважив Петро Пантелеєв.

Він також наголосив, що кілька тижнів тому презентовано стратегію «Київзеленбуду», в якій серед основних цілей – збільшення кількості парків та скверів, наповнення зелених зон новими інфраструктурними об’єктами для комфорту киян, націленість на зниження витратності їхнього утримання та застосування нових підходів до благоустрою. Зараз починаються масштабні сезонні роботи – прибирання міста після зими та висаджування дерев і квітів, упорядкування дворів тощо.

«Озеленення міста і надалі залишається одним із наших головних завдань. Реконструкція та будівництво сучасного високотехнологічного оранжерейно-тепличного господарства для вирощування стійких до зростання в мегаполісі рослин є одним із шляхів реалізації Стратегії розвитку КО «Київзеленбуд» на 2017-2021 роки», – наголосив Петро Пантелеєв.

Наразі на балансі комунальних підприємств з утримання зелених насаджень районів міста перебувають 10 теплиць загальною площею 1,6 га. Саме в цих теплицях вирощується розсада квітів та живці, які будуть висаджені на балансових територіях комунальних господарств міста. Одним із стратегічних завдань підприємства є поступовий перехід до вирощування на міських клумбах багаторічних квітів. У 2017 році планується висаджування 700 одиниць багаторічних рослин, 500 із яких зимують у відкритому ґрунті.

Джерело: КМДА, kievcity.gov.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 марта 2017 г.
2911
Они будут иметь доступ к информации и техническим помещениям, пройдут соответствующее обучение по те...
06 марта 2017 г.
1649
В 2016 году почти в четыре раза увеличилось количество домохозяйств, установивших солнечные панели, ...
06 марта 2017 г.
2363
Общая сумма работ по энергосбережению достигла 192 млн грн, где доля города – 130 млн грн...
06 марта 2017 г.
2571
Следствием монетизации субсидий станет верификация получателей, адресность предоставления помощи...
03 марта 2017 г.
5515
Должностными лицами ПАО «Киевэнерго» нанесен ущерб потребителям на сумму более 200 млн г...
03 марта 2017 г.
2365
В мае этого года в столичном зоопарке начнется масштабная реконструкция...
14 мая 2025 г.
858
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7153
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3617
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
1670
Через посилення атак на залізницю Мінрозвитку та Укрзалізниця закликають дотримуватися правил безпек...
Вчера
3068
Київ завершує опалювальний сезон через стабільне потепління. Відключення житлового фонду стартує 24 ...
18 марта 2026 г.
3315
У Києві за два місяці відновили системи опалення, водопостачання та каналізації у 748 житлових будин...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!