РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.829 EUR: 50.883
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.829
EUR 50.350 51.350 50.883
USD 43.860 44.360 43.829
EUR 50.750 51.451 50.883
Новость

Наскільки вигідно утеплювати житло за державний кошт?

Більшість учасників Урядової програми з енергоефективності досягли значної економії енергоресурсів та зменшили свої комунальні платіжки
1777
16 ноября 2016 г.



Учасники Урядової програми з енергоефективності, які вже впровадили у своїх помешканнях заходи для зменшення енергоспоживання переконані, що утеплювати житло за державний кошт вигідно. Так, як свідчать результати нещодавно проведеного Держенергоефективності спільно з проектами USAID та IFC дослідження дієвості програми, більшість респондентів досягли значної економії енергоресурсів та зменшили свої комунальні платіжки.

Безумовно, кожен енергоефективний захід мав свій ефект. Наприклад, в деяких випадках після термомодернізації приватного будинку економія газу перевищувала 40%. У середньому вона складає 29%. Модернізація системи опалення і вентиляції дозволяє заощадити в середньому 21% газу. Заміна вікон на енергоефективні у приватному будинку дає 12% економії газу, а в квартирі - 16% економії тепла.

Пересвідчуватися у дієвості програми продовжують її нові учасники. За останній тиждень, з 7 по 14 листопада 2016 року, понад 3300 громадян приєдналися до програми, залучивши 55,5 млн грн на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Від Уряду їх очікує 35-відсоткове відшкодування суми залучених кредитних коштів.

Водночас попит на Урядову допомогу при утепленні житла зберігається і з боку об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. За тиждень ще 13 ОСББ прийняли рішення звернутися за Урядовою допомогою. На енергоефективні заходи вони залучили 2,3 млн грн. За умовами програми ОСББ зможуть отримати 40-відсоткову компенсацію. Якщо в ОСББ є родини, які отримують субсидії, то фінансова допомога від Уряду може сягнути 70%.

Загалом з початку дії програми її учасниками стали більше 180 тисяч сімей, які залучили 2,65 млрдгрн, щоб утеплити житло, підвищити комфортні умови проживання та, врешті-решт, зменшити комунальніплатіжки.

Джерело: Урядовий портал

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 ноября 2016 г.
2224
В столице начинаются приготовления к новогодним и рождественским праздникам...
15 ноября 2016 г.
1580
Хитом новогоднего отдыха, как и в прошлые годы, станут Карпаты...
15 ноября 2016 г.
4130
В случае обнаружения ошибки будет произведен перерасчет...
15 ноября 2016 г.
1529
За 12 дней ноября Украина использовала из ПХГ 198,9 млн куб. м газа...
14 ноября 2016 г.
3318
На сайте Киевского городского совета появились новые петиции...
14 ноября 2016 г.
1432
При этом по сравнению с сентябрем этого года тарифы на горячую воду и отопление выросли на 42,7 ...
14 мая 2025 г.
858
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7153
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3618
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
1674
Через посилення атак на залізницю Мінрозвитку та Укрзалізниця закликають дотримуватися правил безпек...
Вчера
3068
Київ завершує опалювальний сезон через стабільне потепління. Відключення житлового фонду стартує 24 ...
18 марта 2026 г.
3315
У Києві за два місяці відновили системи опалення, водопостачання та каналізації у 748 житлових будин...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!