РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.218 EUR: 49.653
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.218
EUR 40.000 41.000 49.653
USD 42.100 42.541 42.218
EUR 49.500 50.201 49.653
Новость официальная

Уряд спростив умови отримання 0% кредиту на встановлення сонячних та вітрових електростанцій для населення

Кабінет міністрів розширив коло потенційних отримувачів пільгового кредитування на придбання та встановлення гібридних систем електропостачання у приватних домогосподарствах
4703
04 ноября 2024 г.

Спрощено умови  0% кредитування для встановлення сонячних та вітрових електростанцій

Кабінет міністрів збільшив граничну площу будинків, власники яких можуть отримувати державну підтримку на встановлення домашніх гібридних систем електропостачання, до 300 кв. м.

Про це повідомляє Міністерство енергетики.

"Ухвалена постанова, зокрема, передбачає збільшення загальної площі об’єкта нерухомості з 250 до 300 кв. метрів. Також уряд у 2 рази збільшив термін подання фізособою (одержувачем кредиту) до банку копій документів, що підтверджують придбання та введення в експлуатацію гібридної системи електропостачання – з 90 до 180 календарних днів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, відтепер можна встановлювати та здійснювати монтаж придбаного обладнання самостійно або із залученням спеціалізованих організацій.

Як повідомлялося, у червні Кабмін затвердив порядок надання фінансової державної підтримки фізичним особам, які встановлюють у власних домогосподарствах генеруючі установки, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел.

 Цікаво про будівництво і ремонти: «Три кити» довіри до Ruukki 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ**
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
01 ноября 2024 г.
5373
Це може призвести до повного припинення діяльності основної програми компенсацій в Україні в наступн...
31 октября 2024 г.
3292
Сучасні технічні засоби, такі як супутникові знімки та інші технології, дозволяють зафіксувати руйну...
31 октября 2024 г.
4622
Найгірший сценарій проходження зими, який зараз розглядають в Укренерго, – продовження масован...
30 октября 2024 г.
3195
З моменту запуску Реєстру пошкодженого і знищеного майна, громадяни, чиє житло постраждало внаслідок...
30 октября 2024 г.
4112
Навесні окупанти пропонували компенсації у розмірі 30 тисяч рублів за квадратний метр зруйнованого ж...
30 октября 2024 г.
4260
Таке рішення місто ухвалило, враховуючи подальше суттєве похолодання...
14 мая 2025 г.
715
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6968
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3453
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
24 декабря 2025 г.
3537
Влада і далі відтерміновуватиме підвищення одного з ключових комунальних тарифів, але обіцяє врахува...
09 декабря 2025 г.
3331
Киян попередили: через знищену інфраструктуру та відсутність резервних потужностей столиця може зазн...
28 ноября 2025 г.
2666
У Києві мережу пунктів обігріву посилили додатковими 169 пунктами й підзарядками, розміщеними в торг...
На Подолі у Києві припинив роботу оглядовий атракціон «Колесо огляду», який власник уже ...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!