РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.637 EUR: 51.422
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.580 44.180 43.637
EUR 51.250 52.250 51.422
USD 43.630 44.039 43.637
EUR 51.400 52.021 51.422
Новость

Київська область повністю підключилася до ProZorro

Станом на 28 липня Київська область стовідсотково перейшла на нову систему публічних закупівель - ProZorro.
2829
01 августа 2016 г.


Київська область перейшла на систему публічних закупівель ProZorro

Станом на 28 липня 2016 року Київська область стовідсотково перейшла на нову систему публічних закупівель - всі 1538 розпорядників бюджетних коштів області підключилися до ProZorro.

«Ми повністю виконали план з підключення до ProZorro і всі розпорядники бюджетних коштів вже можуть здійснювати державні закупівлі у новій системі. Крім того,  за власним бажанням до ProZorro приєдналися ще 122 установ області - отримувачі бюджетних коштів, які також хочуть та мають право проводити закупівлі у цій системі», - сказав перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

1 серпня Закон України «Про публічні закупівлі» поширився на всі без виключення організації та структури, що мають право оперувати державними коштами. Раніше до системи в обов’язковому порядку були підключені лише центральні органи влади, великі держпідприємства і природні монополісти. 1 серпня використання ProZorro стало обов’язковим також для місцевих органів влади, комунальних підприємств та інших організацій, які використовують кошти платників податків.

«Переконаний, що активне використання нової системи унеможливить корупцію в цій сфері та зробить дії влади прозорішими для громадян», - підсумував Лев Парцхаладзе.

Джерело: КОДА

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
01 августа 2016 г.
5370
Заимствованная у автомобильного рынка схема trade-in позволяет обменять старую квартиру на ново...
01 августа 2016 г.
2634
Специалисты используют специальный биоконцентрат американского производства...
01 августа 2016 г.
3118
На проспекте Палладина 2 августа «Киевгаз» проводит аварийные работы на участк...
01 августа 2016 г.
2392
Эксперт считает, что городские власти могут снизить платежки за отопление...
01 августа 2016 г.
1981
По сравнению с маем этого года задолженность осталась на том же уровне...
01 августа 2016 г.
2088
Принято решение о полной привязки цены на газ к импортному паритету...
14 мая 2025 г.
890
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7199
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3669
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
15 апреля 2026 г.
2511
Президент України підписав закон, який звільняє власників пошкодженого або зруйнованого житла від оп...
06 апреля 2026 г.
1822
Уряд розширив програму «СвітлоДІМ» на Харківську область. ОСББ і управителі зможуть отри...
06 апреля 2026 г.
1829
Прийом нових заявок за програмою «ГрінДІМ» поставили на паузу. Подальший розгляд і відно...
Оновлення площі біля Бессарабського ринку має врахувати баланс між транспортом, пішохідною інфрастру...
09 апреля 2026 г.
3636
Міська влада столиці доручила підготувати економічне обґрунтування щодо тарифів на проїзд. Причиною ...
08 апреля 2026 г.
4933
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!