РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.829 EUR: 50.883
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.829
EUR 50.350 51.350 50.883
USD 43.860 44.360 43.829
EUR 50.750 51.451 50.883
Новость

COVID-19: в Украине антирекорд по суточной заболеваемости (ИНФОГРАФИКА)

В стране зафиксирован 1271 новый больной COVID-19. Это рекордные показатели с начала эпидемии в стране
1168
06 августа 2020 г.


Суточная заболеваемость в Украине
поставила антирекорд


4 августа, в Украине диагностировали коронавирусную болезнь у 1271 человека (из них 82 ребенка и 53 медика), 293 пациента госпитализировали. Это рекордные показатели с начала эпидемии в стране - как по заболеваемости, так и по госпитализациям. Данные взяты из статистики от Совета нацбезопасности и обороны.

За этот период болезнь унесла жизни 24 пациентов (днем ранее – 26), выздоровевшими объявлены 914 (днем ранее - 737).

Читайте:
 

Читайте также: ранее мы писали, что в Киеве открыли технологичные стеклянные смарт-офисы на 1 человека, наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина
Источник:
news
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Короновирус и карантин в городе *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 августа 2020 г.
3266
Глава Госпродпотребслужбы Киева Олег Рубан уверен, что город останется в "зеленой зоне"...
04 августа 2020 г.
4160
Больше всего новых заболевших COVID-19 зафиксировали в Киеве, а также во Львовской и Ивано-Франковск...
03 августа 2020 г.
6279
Київ потрапив до зеленої зони, де запровадять найм’якіші обмеження....
03 августа 2020 г.
2293
"Идем по желтому сценарию". Минздрав ухудшил прогноз по коронавирусу в Украине до 4000 смертей...
31 июля 2020 г.
15464
В Киеве ситуация с распространением коронавируса приближается к "красной зоне"...
14 мая 2025 г.
858
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7153
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3614
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
3050
Київ завершує опалювальний сезон через стабільне потепління. Відключення житлового фонду стартує 24 ...
18 марта 2026 г.
3310
У Києві за два місяці відновили системи опалення, водопостачання та каналізації у 748 житлових будин...
12 марта 2026 г.
1623
Урядова програма підтримки багатоквартирних будинків «СвітлоДІМ» продовжує набирати обер...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!