РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.337 EUR: 49.594
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.337
EUR 40.000 41.000 49.594
USD 42.100 42.541 42.337
EUR 49.260 49.960 49.594
Новость

По Україні буде профінансовано реконструкцію та ремонт майже 260 об’єктів культури

Об’єднані територіальні громади України отримали субвенції на майже 210 мільйонів гривень на реконструкцію та ремонт майже 260 об’єктів культури

1763
03 сентября 2019 г.


Об’єднані територіальні громади отримали субвенції на майже 210 млн. грн. на реконструкцію та ремонт культурних закладів

Об’єднані територіальні громади України отримали субвенції на майже 210 мільйонів гривень на реконструкцію та ремонт майже 260 об’єктів культури.

Переважна більшість із них – це сільські, селищні, районні будинки культури, центри культури та дозвілля, будинки дитячої творчості, де будуть проведені як точкові ремонти, реконструкції із застосуванням енергозберігаючих технологій, так і капітальні ремонти приміщень.

Вкрай важливо відновлювати такі культурні осередки невеликих населених пунктів, які є, фактично, єдиним місцем, де збираються усі жителі.

Усього у державному бюджеті на цей рік передбачено 2,1 мільярди гривень субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, яка розподілена на фінансування понад 2700 проектів у різних областях України в поточному році.

До того ж, затверджено фінансування майже 40 об’єктів у сфері культури на суму близько 290 мільйонів гривень в рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), головним розпорядником коштів якого є Мінрегіон. Це будівництво, реконструкція і капремонт театрів, музеїв, бібліотек, будинків і центрів культури та дозвілля у різних областях України.

Источник:
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 сентября 2019 г.
2128
В Запорожье провели акцию, во время которой вспомнили фамилии всех чиновников, которые 15 лет обещал...
02 сентября 2019 г.
1926
Постоянная комиссия по Киевского горсовета по вопросам экологической политики проголосовала за проек...
03 сентября 2019 г.
4706
В интервью, приуроченном ста дням своего президентства, каналу «1+1» Президент Зеленский...
02 сентября 2019 г.
2384
Местные художники проводят персональные выставки и сотрудничают с известными брендами, а расписные п...
30 августа 2019 г.
2265
Из-за масштабного сбоя в продажах KyivSmartCard в киевском метрополитене снова продают и пополняют к...
30 августа 2019 г.
3264
На території парку готелю «Premier Hotel Rus» у Києві відкрилася найбільша еко-інсталяці...
14 мая 2025 г.
675
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6922
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3417
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Вчера
4357
У Деснянському районі Києва встановили перше в Україні сертифіковане мобільне укриття, виготовлене з...
09 декабря 2025 г.
3283
Киян попередили: через знищену інфраструктуру та відсутність резервних потужностей столиця може зазн...
28 ноября 2025 г.
2591
У Києві мережу пунктів обігріву посилили додатковими 169 пунктами й підзарядками, розміщеними в торг...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
За погодженням Ради оборони столиці також встановлять невелику ковзанку та кілька будиночків для реа...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!