РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.259 EUR: 48.174
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.259
EUR 40.000 41.000 48.174
USD 41.200 41.601 41.259
EUR 47.940 48.539 48.174
Новость

500 будинків Києва вже скористалися схемою збільшення енергоефективності «70/30»

За чотири роки мешканці майже 500 житлових будинків у Києві взяли участь у програмі «70/30». Місто оплачує 70% вартості енергоефективних робіт, а мешканці збирають гуртом ще 30%

2784
14 августа 2019 г.

У програмі може взяти участь будь-який будинок

У 2019 році у Києві проведуть енергоефективні заходи у 141 будинку у рамках муніципальної програми «70/30». Із бюджету міста на ці заходи виділили 160 млн. грн., а ще 30% – це частка мешканців багатоповерхівок. Про це повідомляють у Київській адміністрації.

Встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) і лічильників, а також ремонт мереж теплопостачання ведеться у 52 будинках, 4 будівлі будуть оснащені альтернативними джерелами енергії - сонячними панелями, тепловими насосами. Роботи з утепленні фасадів плануються на 33 об’єктах, теплоізоляція даху - у 8 будинках.

За чотири роки мешканці майже 500 житлових будинків взяли участь у програмі «70/30». У адміністрації наголошують, що участь у програмі можуть брати не лише ОСББ чи ЖБК, а всі будинки.

Читайте також про те, скільки вже заробили кияни на "зеленій енергетиці", а також про те, у якій області Українив становлено найбільше приватних СЕС.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 августа 2019 г.
3057
Представник президента у Кабінеті міністрів Андрій Герус повідомив, що розробляється механізм знижен...
13 августа 2019 г.
2912
Оригинальное архитектурное решение - динамичный фасад из деревянных жалюзи – преобразовало ста...
13 августа 2019 г.
2767
Дніпропетровщина займає перше місце за кількістю приватних СЕС. За перше півріччя цього року іхня кі...
14 августа 2019 г.
4761
Конфлікт водоканалів з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики т...
13 августа 2019 г.
2795
Ажиотаж на рынке охватил как сегмент элитной недвижимости в "буржуазных" округах Парижа, так и спаль...
13 августа 2019 г.
2998
До кінця наступного року Україна може вийти на найнижчі в історії банківського сектору ставки за іпо...
14 мая 2025 г.
430
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6585
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3219
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
15 августа 2025 г.
3463
Особливо ризикують ті, хто ігнорує окрему платіжку за розподіл газу, яку часто сприймають як &l...
14 августа 2025 г.
2435
Замість кількох різних рахунків українці отримуватимуть пенсії, допомогу ВПО, виплати по безробіттю ...
14 августа 2025 г.
2397
Дія.Картка об’єднує всі державні виплати на одній картці, усуваючи потребу в кількох банківськ...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2568
На замороженому будмайданчику в центрі столиці України під час грози впала стріла крану...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!