РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 44.262 EUR: 51.331
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.850 44.450 44.262
EUR 50.750 51.750 51.331
USD 44.020 44.435 44.262
EUR 51.240 51.800 51.331
Новость

Влада столиці шукає інвесторів для створення велосипедної мережі «bike-sharing»

У Києві проведуть інвестиційні конкурси для створення такої мережі 

2616
06 марта 2019 г.


мережа «bike-sharing»

Створення столичної велосипедної мережі «bike-shаring»

У столиці проведуть інвестиційні конкурси із залучення інвесторів до створення велосипедної мережі «bike-sharing». У КМДА вже видали відповідне розпорядження.

Частину концепції з розвитку велосипедної інфраструктури у Києві буде реалізовано на замовлення комунального підприємства «Київський центр розвитку міського середовища». Впровадження проекту можливе у разі ув’язки велосипедних пунктів прокату системи «bike-shаring» із існуючими веломаршрутами або погодженими (затвердженими) проектними рішеннями трас веломаршрутів. При облаштуванні цих пунктів також буде враховано наявну транспортну ситуацію, розташування об’єктів поза межами червоних ліній, державні будівельні норми, Закони України та інші законодавчі акти.

За інформацією Департаменту економіки та інвестицій, орієнтовні техніко-економічні показники, перелік конкретних місць для розміщення локацій та інші характеристики за проектом визначить КП «Київське інвестиційне агентство» на етапі виконання підготовчих (передінвестиційних) робіт та підготовки пропозицій до умов інвестиційних конкурсів.

Провести ці конкурси доручено постійно діючій конкурсній комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

Читайте також: Кличко розповів скільки столичних мостів в аварійному стані

Створення велосипедної мережі «bike-shаring» сприятиме покращенню екологічних показників, зниженню фінансового навантаження на міський бюджет при реконструкції доріг і магістралей, підвищенню туристичної привабливості столиці, а також залученню інвестиційних ресурсів до економіки Києва.

Джерело: КМДА

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 марта 2019 г.
2675
У Солом’янському районі Києва реконструюють парк...
06 марта 2019 г.
2720
КП «Киїававтодор» облаштує нове дорожнє покриття на тротуарах...
05 марта 2019 г.
2795
Села в Україні поступово стають енергоефективними...
05 марта 2019 г.
2807
Пішохідний міст з’єднає Володимирську гірку з Аркою дружби народів...
05 марта 2019 г.
2839
Московский проспект в проспект хотят переименовать в проспект Героев Небесной сотни....
05 марта 2019 г.
2556
Шулявский путепровод полностью перекроют 16 марта в связи с реконструкцией....
14 мая 2025 г.
955
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7262
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3753
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
1757
У 2025 році на встановлення сонячних електростанцій у житлових будинках Києва подали 34 заявки в меж...
21 мая 2026 г.
1992
У межах програми 70/30 житлові будинки можуть встановлювати інвертори, акумулятори, сонячні панелі, ...
15 мая 2026 г.
3445
Споживачам радять перевірити у платіжках обсяг річного споживання, тариф, коригування і дату подання...
Президент Володимир Зеленський підписав закон, який усуває нормативні перешкоди для будівництва Наці...
На території Михайлівського Золотоверхого монастиря відкрили музейно-археологічний простір над залиш...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!