РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.284 EUR: 47.910
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.284
EUR 40.000 41.000 47.910
USD 41.200 41.649 41.284
EUR 48.000 48.771 47.910
Новость официальная

Профільний міністр відзвітував про готовність України до опалювального сезону

Наразі до зими готові понад 71 тис. житлових будинків, підготовлено також понад 12,6 тис. об’єктів соціальної інфраструктури: дитячі садки, школи та заклади охорони здоров’я
3164
28 июля 2025 г.

Готовність до опалювального сезону

Віцепрем’єр-міністр з відновлення - міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба провів друге засідання Штабу з підготовки житлово-комунального господарства (ЖКГ) та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2025-2026 років, на якому засвідчив, що роботи тривають за графіком.

Про це повідомила пресслужба міністерства.

«Разом із громадами, регіонами готуємося до опалювального сезону. Вже зараз країна готова до зими на 50%. Працюємо й над тим, щоб забезпечити децентралізовану систему енергопостачання - тут важлива співпраця як органів місцевого самоврядування, так і центральних органів влади. Забезпечуємо модернізацію мереж, справну роботу котелень, запаси палива та резервні джерела живлення», - зазначив Кулеба.

За інформацією Мінрозвитку, наразі підготовка триває за графіком - загалом до зими готові понад 71 тис. житлових будинків, підготовлено також понад 12,6 тис. об’єктів соціальної інфраструктури: дитячі садки, школи та заклади охорони здоров’я. Паралельно триває модернізація водопровідно-каналізаційного господарства. Вже оновлено понад 900 км водопровідних мереж та понад 130 км каналізаційних.

Окремо у Мінрозвитку обговорили готовність до зими Кривого Рогу. Наразі місцеве АТ “Криворізька теплоцентраль” готове до нового опалювального сезону лише на 34,4%. Підприємству та підрядним організаціям доручено вжити додаткових заходів для дотримання графіків і вчасного старту сезону.

Крім того, під час засідання представники Міненерго доповіли про показники накопичення запасів природного газу та вугілля для сталої роботи підприємств ЖКГ упродовж опалювального періоду. Наразі обсяги накопичення енергоресурсів відповідають запланованим показникам.

Особливу увагу під час засідання приділили темі впровадження розподіленої генерації. Завдяки підтримці міжнародних партнерів, 186 когенераційних установок загальною потужністю 143,6 МВт уже готові до експлуатації. Ще 133 загальною потужністю 160,8 МВт будуть підключені найближчим часом.

Також готові до роботи 135 блочно-модульних котелень потужністю 270,7 МВт. Триває підключення ще 136, які додатково продукуватимуть 229,1 МВт.

 Прихована небезпека під дахом: чому важлива якісна мембрана 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
ukrinform
Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости отопительного сезона
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
25 июля 2025 г.
2446
Гідравлічні випробування дали змогу виявити та ліквідувати 1,8 тисячі пошкоджень трубопроводів...
11 апреля 2025 г.
3811
Субсидія на неопалювальний сезон більшості отримувачів перепризначається автоматично. Проте, якщо у ...
24 марта 2025 г.
4214
Будівлі закладів соціальної сфери - медзаклади, дитсадки, школи та інші, відключатимуть за...
11 марта 2025 г.
3915
Прогноз погоди на найближчий тиждень не дозволяє закінчити опалювальний сезон, заявили в КМДА...
14 мая 2025 г.
437
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6589
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3223
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
20 августа 2025 г.
2289
Прем’єрка також акцентувала на підтримці сімей з дітьми до 3 років...
15 августа 2025 г.
3471
Особливо ризикують ті, хто ігнорує окрему платіжку за розподіл газу, яку часто сприймають як &l...
14 августа 2025 г.
2443
Замість кількох різних рахунків українці отримуватимуть пенсії, допомогу ВПО, виплати по безробіттю ...
За словами автора петиції, наразі територія не виконує транспортних чи соціальних функцій, але погір...
23 июля 2025 г.
2577
На замороженому будмайданчику в центрі столиці України під час грози впала стріла крану...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!