РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.751 EUR: 48.607
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.751
EUR 40.000 41.000 48.607
USD 41.500 42.010 41.751
EUR 48.300 49.000 48.607
Новость

Зубко оцінив реконструкцію однієї хрущовки в 3 млн гривень

Програма «теплих кредитів» і програма енергоефективності будуть спрямовані насамперед на такі будинки, яких у країні близько 20 тисяч
1656
07 февраля 2018 г.



Наразі старий житлофонд, зокрема так звані «хрущовки» можна успішно модернізувати. Маємо успішні проекти, які показують, що там можлива інженерна санація вартістю близько 2,5 тисяч грн на квадратний метр.

Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

За його словами, програма «теплих кредитів» і програма енергоефективності будуть спрямовані насамперед на такі будинки, яких у країні близько 20 тисяч.

«Рахуємо вартість проекту на квадратний метр, оскільки є хрущовки»на 3 під’їзди, на 5, на 10. У 100-квартирний будинок потрібно вкласти 3-3,5 млн гривень для його реновації. 50 % – дає держава, якщо є муніципальна програма, то разом – 70 %, плюс – 30 % коштів громадян. Таким чином дамо хрущовкам друге життя», – підкреслив Геннадій Зубко.

Джерело: Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 февраля 2018 г.
11530
Просадка грунта вокруг канализационного коллектора произошла следствие разрушения его сводов от газо...
07 февраля 2018 г.
1645
Вопрос возвращения зданий из частной в коммунальную собственность потребует определенного времени дл...
07 февраля 2018 г.
2448
Планируемая КГГА канатная дорога может стать вполне жизнеспособным и выгодным городу проектом...
16 июня 2025 г.
2837
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2587
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3061
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
676
Покрокова інструкція з монтажу плоскої покрівлі: від підготовки основи до наплавлення фінішного шару...
18 июля 2025 г.
694
Надежная и качественная запорная арматура проверенная временем от поставщика в Украине. Клапаны, вен...
18 июля 2025 г.
4284
Метою ініціативи є підвищення темпів будівництва та спрощення погоджень. Так, типові проєкти можна б...
18 июля 2025 г.
1630
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
14 июля 2025 г.
1453
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
19 июня 2025 г.
3239
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!