РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.676 EUR: 47.310
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.676
EUR 40.000 41.000 47.310
USD 41.330 41.831 41.676
EUR 46.800 47.601 47.310
Новость

5 o'clock: найважливіше у новому сезоні публічних обговорень 5 o'clock (фото)

14 вересня в медіа-залі КБУ представники влади, бізнесу, громадськості та незалежних експертів обговорили перспективи, можливості, нові ідеї та ініціативи щодо розвитку будівельної галузі
2600
16 сентября 2017 г.




НАЙВАЖЛИВІШЕ У НОВОМУ СЕЗОНІ 5 O`CLOCK!


Сесія стратегічного проектування з розвитку будівельної галузі у форматі 5 o`clock об’єднала представників влади, бізнесу, громадськості та незалежних експертів в медіа-залі КБУ 14 вересня 2017 року.

У фаховому середовищі учасники обговорили перспективи, можливості, нові ідеї та ініціативи. Серед актуальних питань розглянули:

  1. Реформування нормативно-правових актів, що регулюють питання реновації застарілого житлового фонду.
  2. Розвиток саморегулювання в будівництві з урахуванням готовності суспільства та Уряду до передачі окремих державних функцій недержавним структурам.
  3. Очікувані зміни порядку залучення коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту та розпорядження цими коштами місцевою владою.
  4. Пошук сучасних шляхів вирішення житлового питання в Україні для глобального розв’язання проблематики забезпечення житлом соціально незахищених верств населення (орендне житло, надання житла в оренду з правом викупу (фінансовий лізинг), державні житлові програми).
  5. Вирішення питання існуючих довгобудів, а також створення превентивних механізмів, що запобігатимуть появі ошуканих вкладників у будівництво житла. Зокрема на даний час на розгляді ВРУ зареєстровані законопроекти:
  • «Про захист прав інвесторів житлового будівництва та врегулювання зобов’язань відносно довгобудів» (реєстр. № 6033 від 06.02.2017);
  • «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів незавершеного будівництва та майбутніх об’єктів нерухомості» (реєстр. № 7084 від 06.09.2017).
  • ДП «НДПІ Містобудування» здійснює розробку нової концепції законопроекту, направленого на боротьбу з довгобудами.

       6. Оновлення та вдосконалення застарілих державних будівельних норм як запорука впровадження сучасних європейських стандартів будівництва. На вересень-листопад вже заплановано обговорення технічних завдань змін до таких норм (графік буде опубліковано додатково):

  • ДБН В.2.2.-20:2008 «Готелі»;
  • ДБН В.2.2-23- 2009 «Будинки і споруди. Підприємства торгівлі»;
  • ДБН В.2.3-15- 2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів»;
  • ДБН на заміну ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»;
  • ДБН В.1.1-12:2014 «Будівництво у сейсмічних районах України»;
  • ДБН В.2.5-56- 2014 «Системи протипожежного захисту»;
  • ДБН В.2.5-74- 2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди»;
  • ДБН В.2.5.75-2013 «Каналізація. Зовнішні мережі та споруди»;
  • ДБН В.2.5-64- 2012 «Внутрішній водопровід та каналізація».

Обговорення та пошуки рішень проблемних питань галузі продовжується. Долучайтесь і Ви! Надсилайте свої коментарі щодо розглянутих ініціатив та пропонуйте нові гострі теми на електронну адресу office@kbu.org.ua


Читайте, що обговорювали на зустрічах формату 5 o'clock цього року:


29 вересня

Боротьба з мафами, увага велосепедистам та нові розрахунки з проектування систем освітлення (фото)

29 вересня у медіа-залі КБУ експерти обговорили зміни до ДБН В.2.3-5:201Х «Вулиці та дороги населених пунктів» та ДБН В.2.5-28:201Х «Природне і штучне освітлення»




7 вересня

Відкрито новий сезон публічних обговорень у форматі 5 o'clock (фото)

Конфедерації будівельників України відкрила новий сезон публічних обговорень у форматі 5 o'clock. Незабаром нас чекають продуктивні дискусії і вирішення найважливіших для будівельної галузі питань в оновленому медіа-залі 5 o'clock room




























Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Текст: Конфедерація будівельників України
Фото та відео: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

02 октября 2017 г.
3745
29 вересня у медіа-залі КБУ експерти обговорили зміни до ДБН В.2.3-5:201Х «Вулиці та...
14 сентября 2017 г.
4196
Конфедерації будівельників України відкрила новий сезон публічних обговорень у форматі 5 o'cloc...
30 августа 2017 г.
4519
У липні відбулася літня зустріч «URE Club Архітектура та дизайн: в чому додаткова ці...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2866
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2827
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4038
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Сегодня
517
У північно-західній частині Парижа з'явився новий житловий район - Clichy-Batignolles, який став яск...
Вчера
815
Компанія Viton пропонує комплексне будівництво складських приміщень та логістичних центрів по всій т...
Вчера
1774
Нова арена для проведення заходів вперше в Німеччині буде кліматично нейтральною завдяки проєкт...
27 мая 2025 г.
2668
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1003
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
952
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!