РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.892 EUR: 48.409
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.892
EUR 40.000 41.000 48.409
USD 41.780 42.180 41.892
EUR 48.180 48.781 48.409
Новость

Львів шукає інвесторів для будівництва канатної дороги

Масштабний інфраструктурний об’єкт планують втілити приватним коштом

2022
27 декабря 2016 г.


Візуалізація канатної дороги

Львівська міськрада оголосить інвестиційний конкурс на будівництво канатної дороги на Високий Замок. За відповідну ухвалу під час засідання сесії у понеділок, 26 грудня, проголосували 56 депутатів, повідомляє Zaxid.net.

Планується, що канатна дорога матиме кілька станцій і зможе перевозити за годину 1-2 тис. людей.

Як наголосила начальниця управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольга Сивак, цей проект втілюватимуть коштом інвесторів, грошей з бюджету на нього не виділятимуть.

Вона також зазначила, що завдяки будівництву канатної дороги оглядовий майданчик на Високому Замку стане доступний для людей з особливими потребами.

«Таких проектів немає в Україні і їх дуже мало навіть у європейських містах», – сказала Сивак.

Візуалізація станції та кабінки канатної дороги

Раніше Міхель Допельмаєр, власник компанії Doppelmayr, один зі світових експертів у розвитку мобільності у містах, що входять в спадщину ЮНЕСКО, озвучив думку, що у Львові втілити такий проект можливо. «В Україні немає канатних доріг. Львів стане «туристичною меккою», якщо зробить це. Це приємний і простий спосіб дістатися з однієї точки в іншу. Проте це водночас і зовсім новий вид транспорту, який ще не всі розуміють», – зазначає Допельмаєр.

За його словами, для обслуговування витягу на Високий Замок необхідно буде до 10 кабінок та 10-15 працівників.

Скільки коштуватиме будівництво канатної дороги, наразі не відомо.

Джерело: zaxid.net

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 декабря 2016 г.
2192
Наиболее активными в области строительства были Киевская, Днепропетровская и Львовская области...
27 декабря 2016 г.
1730
В течение 2016 года сотрудниками ГАСИ было проведено почти 22 тыс. проверок в строительной сфере...
26 декабря 2016 г.
2427
Благодаря новым технологиям появляется возможность производить «умные» стекла, характери...
22 сентября 2025 г.
3534
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3752
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
190053
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 октября 2025 г.
1366
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3073
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация