РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.820 EUR: 50.678
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.450 44.050 43.820
EUR 50.100 51.100 50.678
USD 43.600 44.045 43.820
EUR 50.320 51.010 50.678
Новость

Шмигаль підтримав підвищення тарифів "Укрзалізниці" на вантажні перевезення

За словами прем'єр-міністра, в найближчий тиждень-півтора УЗ прийде з рішенням по фінансовому плану до уряду.
2866
17 марта 2025 г.

Тарифи на вантажні перевезення 

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що ціна квитків на перевезення "Укрзалізницею" для громадян не має збільшуватися.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

"Ми провели уже дві наради з "Укрзалізницею" щодо їх фінансового плану і діяльності на цей рік. Звичайно, пріоритет такий, що ціни і тарифи для людей мають бути незмінними. Війна важкий час і ми маємо дбати про людей, ціна на квитки не має мінятися", - сказав він під час "години запитань до уряду" у Верховній Раді.

"Стосовно вантажних перевезень, то тут ми домовилися, що "Укрзалізниця" попрацює з бізнесом. На ту частину продукції і товарів, де "Укрзалізниця" має об'єктивно збитковий тариф, вони мають домовитися з бізнесом і вивести цей тариф в прибуток, чи щонайменше в собівартість. Найближчий тиждень-півтора ми домовилися, що вони прийдуть з рішенням по фінансовому плану до уряду", - додав Шмигаль.

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
17 марта 2025 г.
2136
Україна готова підписати документ в будь-який час, зазначила віцепрем'єрка з питань європейської та ...
14 марта 2025 г.
2837
Заміна традиційних джерел енергії сонячними системами здатна знизити глобальну температуру поверхні ...
14 марта 2025 г.
6791
До місця проведення саміту просто крізь сельву прокладають 13 кілометрів Авеніди Лібердаде - проспек...
16 марта 2026 г.
7090
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3510
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3385
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
2274
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2162
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
при регистрации