РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.431 EUR: 43.113
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.431
EUR 40.000 41.000 43.113
USD 41.500 41.999 41.431
EUR 43.150 43.850 43.113
Новость

Франція веде перемовини з Україною про видобуток корисних копалин

Франція з жовтня 2024 року веде переговори з Україною про видобуток корисних копалин для оборонної промисловості
3154
28 февраля 2025 г.

Угода про корисні копалини із Францією 

Франція з жовтня 2024 року веде переговори з Україною щодо видобутку українських корисних копалин для потреб французької оборонної промисловості. Про це заявив міністр оборони Франції Себастьян Лекорню 27 лютого в ефірі franceinfo.

За його словами, Франція працює над питанням з осені 2024 року, коли Володимир Зеленський під час візиту до Парижа включив цю тему у свій "план перемоги".

"Президент України зробив низку пропозицій не лише США, але й Франції", – розповів міністр.

На думку Лекорню, українське керівництво розглядає корисні копалини як стратегічний актив, який може бути використаний у переговорах із партнерами для зміцнення економічної стійкості України.

За його словами, президент Франції Емманюель Макрон доручив йому розпочати переговори з Україною про постачання стратегічних матеріалів, що дозволить Франції диверсифікувати імпорт.

Міністр підкреслив, що українські ресурси будуть використані у виробництві зброї, причому не лише у короткостроковій перспективі. "Нашій оборонній промисловості знадобиться критично важлива сировина для створення зброї – не лише на наступний рік, а й на 30-40 років уперед", – наголосив він.

Лекорню також зазначив, що економічні та військові питання нерозривно пов’язані.

"Хочемо ми того чи ні, питання економіки завжди переплітаються із військовими, стратегічними та безпековими. Це особливо стосується енергетики", – підсумував він.

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
biz
28 февраля 2025 г.
2549
2024 рік показав, що український бізнес продовжив своє відновлення. Переважна більшість компаній (86...
28 февраля 2025 г.
2927
Президент підписав закон про скасування Господарського кодексу. Згідно із законом, державні під...
27 февраля 2025 г.
2104
Документ позиціює декарбонізацію як рушійну силу зростання європейського виробництва...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
Сегодня
1209
Українська делегація достроково покинула Білий дім після суперечки між Трампом і Зеленським...
28 февраля 2025 г.
2927
Президент підписав закон про скасування Господарського кодексу. Згідно із законом, державні під...
27 февраля 2025 г.
4301
Фонд енергоефективності надалі не прийматиме нових заявок на участь у програмі «ВідновиДІ...
Сегодня
6470
Генеральний план передбачає ревіталізацію застарілих промислових об’єктів, зокрема тютюнової ф...
27 февраля 2025 г.
6437
Комплекс Yachthouse складається з двох 81-поверхових житлових веж заввишки 294 метри, що лише на шіс...
26 февраля 2025 г.
457
Основные особенности и модели специальной мебели, а также рекомендации по выбору функциональных кров...
27 февраля 2025 г.
1914
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 февраля 2025 г.
2034
6 березня 2025 року у Києві відбудеться знакова подія для економіки та бізнесу України — Украї...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3044
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
600
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!