РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.447 EUR: 47.693
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.447
EUR 40.000 41.000 47.693
USD 41.170 41.656 41.447
EUR 47.500 48.251 47.693
Новость официальная

Бюджет на 2025 рік: на програми підтримки бізнесу заплановано 36 млрд грн

Влада вирішила зберегти всі основні компоненти політики "Зроблено в Україні" ще на один рік
3088
20 ноября 2024 г.

36 млрд грн на підтримку бізнесу

Кабінет міністрів заклав на 2025 рік 36 млрд грн на основні економічні програми підтримки бізнесу. Про це повідомила перша віцепрем'єрка, міністерка економіки Юлія Свириденко.

У цю суму входять як гроші, передбачені у видатковій частині бюджету, так і кошти з інших джерел.

"Ми зберігаємо все те, що є частиною політики "Зроблено в Україні": доступні кредити, гранти, іпотеку, компенсації за українську техніку й обладнання. Продовжуємо мікрогранти, підтримку проєктів зі значними інвестиціями та індустріальні парки", – розповіла вона.

Найбільше грошей – 18 млрд грн – заклали в бюджеті на програму "Доступні кредити 5-7-9%", яку у 2024-му переорієнтували на інвестиційні цілі.

Грантова програма для виробників, яка дозволяє отримати до 8 млн грн на розширення парку обладнання, матиме фінансування на рівні 1,37 млрд грн.

На програму "єОселя" передбачили 9,3 млрд грн. Її хочуть перефокусувати на первинний ринок, щоб підтримати будівельну галузь.

Також у бюджеті заклали субвенцію на закупівлю автобусів українського виробництва для наших шкіл у розмірі 1,6 млрд грн.

По 1 млрд грн передбачено на компенсацію 25% вартості купівлі української сільгосптехніки, 15% вартості іншої української техніки, індустріальні парки й механізм підтримки проєктів зі значними інвестиціями.

Також передбачені гроші на мікрогранти "Власна справа" і роботу Експортно-кредитного агентства.

 Цікаво про будівництво і ремонти: «Три кити» довіри до Ruukki 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
finance
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 ноября 2024 г.
2127
Україна може стати такою самою можливістю для польських компаній, як Польща була для німецьких на по...
20 ноября 2024 г.
2445
Після навчання учасниці складатимуть державну атестацію...
20 ноября 2024 г.
4155
Верховна Рада України на засіданні 19 листопада ухвалила у другому читанні проєкт закону про державн...
26 мая 2025 г.
2985
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2889
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4175
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
40
Енергоефективність і THERMOWOOL: Як заощадити на опаленні та кондиціонуванні...
11 июня 2025 г.
1407
Дізнайтесь, як сервісне обслуговування кондиціонерів, діагностика HVAC і регламентні роботи забезпеч...
27 мая 2025 г.
2861
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1561
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
996
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация