РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.395 EUR: 47.025
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.395
EUR 40.000 41.000 47.025
USD 41.090 41.490 41.395
EUR 46.680 47.380 47.025
Аналитика

Ринок новобудов у жовтні: скільки ЖК здали в експлуатацію і що з цінами та попитом (ІНФОГРАФІКА)

Первинний ринок новобудов у жовтні: здали в експлуатацію дві новобудови у Києві та чотири у Київській області
5592
08 ноября 2024 г.

Первинний ринок житла 

Аналітичний центр українського маркетплейса нерухомості дослідив зміни на ринку нерухомості. Зокрема, на первинному ринку, за їхніми даними, активними залишаються відділи продажів у 77% новобудов.

За минулий місяць в Україні здали в експлуатацію 11 новобудов на 25 секцій, з них дві новобудови у Києві та чотири у Київській області. 

Середня вартість за квадратний метр у валюті протягом місяця дещо збільшилась у більшості областей України. Рік до року ціна також переважно зростала у регіонах, що віддалені від зони бойових дій, найбільше — у Кіровоградській, Волинській та Івано-Франківській областях (11 – 20%). Найдорожчим на первинному ринку лишається Київ з середньою ціною $1 330 за м2.

Жовтень відзначився зниженням інтересу до первинного житла серед користувачів з усіх областей. Найсуттєвіше зниження кількості зацікавлених користувачів порівняно з вереснем відбулось у Запорізькій та Харківській областях (-43% та -37% відповідно).

 Цікаво про будівництво і ремонти: «Три кити» довіри до Ruukki 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Аналітика та інфографіка: DIM.RIA

Источник:
3m2
07 ноября 2024 г.
6274
Жовтень приніс ринку оренди незначний спад вартостей у половині областей України. Користувачі м...
30 октября 2024 г.
5236
У Києві зросли ціни на оренду житла.  Читайте, в яких районах найдорожче винаймати квартиру...
25 октября 2024 г.
3992
Аналітики зібрали дані з усіх обласних центрів України у жовтні та порівняли ціни на квартири з січн...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3888
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6003
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4895
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
18 апреля 2025 г.
5562
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5557
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4451
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1593
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1463
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
530
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
751
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!