РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.769 EUR: 51.229
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.769
EUR 40.000 41.000 51.229
USD 42.690 43.090 42.769
EUR 51.060 51.760 51.229
Новость

Як відбудовуватимуть Бородянку?

За рішенням влади в 2024 році у Бородянці почнеться масштабне будівництво
3131
31 октября 2024 г.

Відбудова Бородянки

У Бородянці планують реалізувати експериментальний проєкт, який передбачає комплексне відновлення інфраструктури. Про це повідомила Київська обласна військова адміністрація в телеграм-каналі.

Бородянка стала одним з тих селищ у Київській області, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії. Вже декілька років воно залишається частково зруйнованим. За рішенням влади в 2024 році у цьому населеному пункті почнеться масштабне будівництво.\

Відповідно до постанови Кабінету міністрів, у Бородянці будуть відбудовувати 58 об’єктів із 78, а саме: житлові будинки, гуртожитки, заклади освіти, культури.

Крім цього, в рамках проєкту побудоване нове протирадіаційне укриття. Інфраструктура буде створена за сучасними європейськими стандартами:

«Комплексне відновлення - це не лише про будівлі. До об’єктів, які буде відновлено відповідно до постанови, також належить відновлення вулично-дорожньої мережі, реконструкція газових та електричних мереж, вуличного освітлення, відновлення благоустрою. Також в рамках робіт демонтуємо окремі будинки, які відремонтувати, на жаль, неможливо», - зазначив Микола Бойко.

 Цікаво про будівництво і ремонти: Профнастил від компанії "Стальний Світ": Надійність та якість для ваших проєктів 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
3m2
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 октября 2024 г.
3423
Комплексному відновленню повинні підлягати ті населені пункти, де є перспективи розвитку та працевла...
29 октября 2024 г.
3585
На виділені гроші встановлять сонячні панелі для забезпечення резервного живлення українських шкіл і...
25 октября 2024 г.
3487
Після Другої Світової війни напевне найгарячішим регіоном планети був Близький Схід. І не через клім...
14 января 2026 г.
3089
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3868
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3871
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: KyivBuild – найбільша будівельна виставка для професіоналів в Україні, 18-20 лютого, Київ
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будівельної галузі, поєднуючи виставку рішень і професійну ділову програму
МВЦ
18-20
февраля
необходима регистрация