РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.436 EUR: 46.914
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.436
EUR 40.000 41.000 46.914
USD 41.200 41.656 41.436
EUR 46.650 47.351 46.914
Новость

Бронювання від мобілізації: Кабмін дозволив повторно перевірити підприємства на «критичність»

Підприємства у разі потреби перевірятимуть на критичність для бронювання від мобілізації
3163
24 октября 2024 г.

Підприємства повторно перевірять на «критичність» 

Кабінет міністрів України вніс зміни до правил визначення підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та життєдіяльності населення під час особливих періодів. Відповідні зміни були затверджені постановою від 22 жовтня 2024 року № 1204.

Згідно з новими правилами, орган, що ухвалює рішення про надання підприємству статусу критично важливого, тепер зможе проводити перевірки відповідності цих підприємств установленим критеріям протягом усього часу їх діяльності. Якщо виявиться, що підприємство не відповідає критеріям, його статус може бути скасовано.

У разі перевірки та підтвердження відповідності підприємства вимогам, статус критично важливого залишиться чинним. Результати перевірки мають бути передані відповідним міністерствам та відомствам, зокрема Мінекономіки, Міноборони та Мінцифри, протягом одного дня після ухвалення рішення.

 Цікаво про будівництво і ремонти: Профнастил від компанії "Стальний Світ": Надійність та якість для ваших проєктів 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

За тим, як відновлюють гаряче водопостачання у Лісовому масиві слідкуйте у спецтемі «Відновлення гарячого водопостачання і тепла Лісового масиву»

Источник:
biz
23 октября 2024 г.
4571
Галузь будівництва перебуває в летаргічному стані, але підприємці вже запускають будівельні заводи і...
23 октября 2024 г.
2134
Ситуація з пропозицією роботи в Києві дуже різниться залежно від галузей та сфер діяльності...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2817
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4019
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6435
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
7651
Архітектори хотіли продемонструвати, що дерево, як матеріал, підходить для сучасних мостів...
Сегодня
3736
Мета вежі – відродження села Муленьс, де наразі проживає лише 11 осіб...
Вчера
426
Проєкт підтримує Фонд Misk, неприбуткова організація, заснована наслідним принцом Саудівської Аравії...
20 мая 2025 г.
931
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
15 мая 2025 г.
961
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
14 мая 2025 г.
1450
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!