РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.337 EUR: 49.594
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.337
EUR 40.000 41.000 49.594
USD 42.100 42.541 42.337
EUR 49.260 49.960 49.594
Новость официальная

Підготовку фахівців в центрах профтехосвіти хочуть збільшити в 5-10 разів

Роботодавці можуть замовити підготовку фахівців в ЦПТО ДСЗ на наявні вакансії, або на вакансії, які з’являться у них найближчим часом
2860
27 августа 2024 г.

Вирішення проблеми кадрового дефіциту

Щоб допомогти бізнесу розв’язати проблему нестачі кадрів, Мінекономіки та Державна служба зайнятості працюють над посиленням в 5-10 разів потенціалу центрів профтехосвіти, які готують фахівців на запит роботодавців.

Про це повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

«Одна з проблем на ринку праці сьогодні - структурне безробіття. Коли роботодавці не можуть знайти працівників, а працівники не можуть знайти роботу, бо їхні навички та кваліфікація не відповідають запитам роботодавців. Вирішити її можна через навчання, перекваліфікацію, підвищення професійного рівня українців. Ми маємо велику розгалужену систему центрів профтехосвіти в Державній службі зайнятості, які здатні готувати потрібних бізнесу фахівців. Хочемо допомогти цим закладам стати ще більш актуальними та корисними і для роботодавців, і для працівників», - зазначила Бережна.

«Важливо, що ще під час навчання ми розуміємо, куди працевлаштуємо людей, які у нас навчаються. Нам важливо прислухатися до кожного роботодавця, бо вони створюють ринок праці, робочі місця, вони сплачують податки. Тому ми будемо робити все можливе, щоб спростити для них шлях пошуку та навчання персоналу», - зазначила Директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.

Роботодавці можуть замовити підготовку фахівців в ЦПТО ДСЗ на наявні вакансії, або на вакансії, які з’являться у них найближчим часом.

Також вони можуть відправити на навчання новій професії або підвищення кваліфікації вже працюючих у них співробітників, але за власні кошти.

На сьогодні в Україні працюють 8 центрів профтехосвіти Держслужби зайнятості - в Одесі, Полтаві, Дніпропетровську, Рівному, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Сумах.

В центрах навчають спеціалістів за 97 робітничими професіями та понад 400 напрямками підвищення кваліфікації. З початку 2024 року навчання в центрах профтехосвіти пройшли 15 тисяч фахівців.

 Цікаво дізнатись: Індивідуальні рішення для ефективної комунальної техніки на базі Daewoo Trucks 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
news
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 августа 2024 г.
4747
В разі присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно або...
26 августа 2024 г.
5049
У тестах новий матеріал витримував прямий вплив вогню понад сім хвилин, тоді як інші вогнестійкі гел...
26 августа 2024 г.
3302
Компанія SunCable отримала добро на будівництво в Австралії найбільшої сонячної електростанції у сві...
21 ноября 2025 г.
3605
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3714
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3995
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1558
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2115
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
04 декабря 2025 г.
988
25-26 березня 2026 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтернат...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!