РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость официальная

Уряд погодив запуск експериментального проєкту Містобудівного кадастру

Запуск Містобудівного кадастру на державному рівні дасть можливість значно підвищити рівень якості розробки містобудівної документації.
4270
12 августа 2024 г.

Запуск Містобудівного кадастру

Кабінет Міністрів України схвалив проєкт постанови «Деякі питання реалізації експериментального проєкту щодо запровадження Містобудівного кадастру на державному рівні».

Для масштабного відновлення України потрібні сучасні та комплексні підходи до процесів реконструкції. Ключовими факторами якісного, довгострокового та стрімкого відновлення є прозорість, автоматизація та уніфікація всіх його процесів.

Запуск Містобудівного кадастру на державному рівні дасть можливість значно підвищити рівень якості розробки містобудівної документації. Він допоможе посилити спроможності сільських та селищних громад у розробці цифрової документації.

Зокрема, у кадастрі передбачені сервіси супроводження розробки, перевірки проєктів документів, а також збереження їх у єдиному реєстрі. Також запроваджений електронний кабінет користувача Кадастру.

Координатором експериментального проєкту визначено Мінінфраструктури.

Передбачено, що функціонування Кадастру почнеться через один місяць з дня набрання чинності постанови.

 Цікаво про будівництво: Ruukki: Приклади відбудови об’єктів комерційної нерухомості 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
mtu
09 августа 2024 г.
5302
В CASIC зазначили, що усі характеристики поїзда відповідають технічним специфікаціям...
09 августа 2024 г.
3311
Необхідно зменшити інвестиційні барʼєри і потенційні регуляторні проблеми у компаній, які працюватим...
09 августа 2024 г.
1693
Домовленості, серед іншого, включають експертну та технічну підтримку для Міністерства у питанні дол...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3153
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9362
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2279
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
21 февраля 2025 г.
11348
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5505
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5384
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1545
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1427
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2181
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3021
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
585
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!