РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.315 EUR: 47.027
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.315
EUR 40.000 41.000 47.027
USD 41.000 41.490 41.315
EUR 46.550 47.351 47.027
Новости компаний

Клуб Мерів запрошує український бізнес у Трейд місію "REBIRTH OF UKRAINE" до США

Місія відбудеться 23-26 вересня 2024 року у Вашингтоні, округ Колумбія і розроблена з метою встановлення партнерств між українськими та американськими муніципалітетами, об'єднання американського та українського бізнесу, академічних кіл та урядових організацій
1331
30 июля 2024 г.

Трейд місія "REBIRTH OF UKRAINE"

Клуб Мерів і Агентство розвитку UMEDA спільно із стратегічними міжнародними партнерами Washington Institute for Business, Government and Society, Economy of Trust Ukraine, Inc. (США), та іншими ЗАПРОШУЄ український бізнес у Трейд місію "REBIRTH OF UKRAINE" до США!

Місія відбудеться 23-26 вересня 2024 року у Вашингтоні, округ Колумбія і розроблена з метою встановлення партнерств між українськими та американськими муніципалітетами, об'єднання американського та українського бізнесу, академічних кіл та урядових організацій для сприяння економічному відновленню та реконструкції України.

Детальну інформацію про трейд-місію можете знайти на сайті Агентства розвитку UMEDA https://umeda.com.ua/uk/events/rebirth-of-ukraine-trade-mission-washington-dc-usa/

Зі списком запрошених, над розширенням якого ще працює команда співорганізаторів, ви можете ознайомитись за посиланням

Наголошуємо, що до участі у місії буде відібрано лише 50 бізнесів з усієї України за основними 5 фокус-темами: енергетичний сектор, аграрна індустрія, високотехнологічний сектор (включаючи airspace), будівництво та будівельні матеріали (включаючи індустріальні парки, логістику та сміттєпереробку), реабілітація. 

У кожній категорії допускається ЛИШЕ по 7 КОМПАНІЙ з УСІЄЇ УКРАЇНИ

Додатковими темами є освіта, легальна та фінансова сфери, у яких допускається ЛИШЕ по 5 КОМПАНІЙ з УСІЄЇ УКРАЇНИ.

УВАГА! 

  • Всі заходи, заплановані у місії, є закритими і доступні лише для членів української делегації та американських учасників за запрошеннями.
  • Зареєстровані до 20 липня 2024 року зможуть прийняти участь в основному відборі членів делегації, який відбудеться до 01 серпня 2024 року. Основний склад делегації буде подаватись на отримання візи у серпні. Ті, хто зареєструється пізніше, якщо ще залишаться місця, отримуватимуть візу самостійно.
  • Організатори не покривають витрат на проїзд, проживання, тощо. 
  • Організатори не забезпечують чоловіків дозволами на виїзд за кордон.
  • Участь бізнесу супроводжується сплатою організаційного збору.

Для отримання додаткової інформації та проходження відбору до делегації у першу чергу необхідно зареєструватись за посиланням

Джерело: Клуб Мерів
Інформацію опубліковано на правах реклами 
22 июля 2024 г.
3265
Інноваційна модульна покрівля Ruukki Finnera стала доступною в Україні....
19 июля 2024 г.
3282
Підрядні організації, які уклали договори будівництва за рахунок коштів Фонду ліквідації, почали сти...
16 июля 2024 г.
2877
Вітчизняний виробник будматеріалів SWEETONDALE надав допомогу дитячій клініці ОХМАТДИТ...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3870
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5907
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4871
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
4668
На фасаді вежі є 20 спеціальних місць, де кажани можуть відпочивати або створювати нові сім'ї...
14 апреля 2025 г.
771
Кілька простих правил експлуатації холодильника, які значно подовжать строк його служби...
11 апреля 2025 г.
3234
Підземний паркінг йде на 13 рівнів униз, а автомобілі розподіляє роботизована система...
14 апреля 2025 г.
1094
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
11 апреля 2025 г.
1399
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1421
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
509
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
735
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!