РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.676 EUR: 47.310
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.676
EUR 40.000 41.000 47.310
USD 41.330 41.831 41.676
EUR 46.800 47.601 47.310
Новость официальная

В Дії запрацювало електронне бронювання співробітників (ІНФОГРАФІКА)

Керівник у режимі реального часу розуміє, кого забронювали, а кого ні, та яка причина відмови
3305
18 июля 2024 г.

Електронне бронювання через Дію

На порталі "Дія" запрацювало електронне бронювання співробітників критично важливих підприємств та підприємств, які забезпечують потреби Сил оборони. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Забронювати співробітника можна протягом доби, додають у міністерстві.

Як це працює:

  • керівник подає через портал "Дія" заяву про бронювання та засвідчує її електронним підписом;
  • система автоматично перевіряє у реєстрах: чи справді військовозобов'язаний працевлаштований офіційно, чи є про військовозобов'язаного дані в реєстрі "Оберіг";
  • якщо перевірка успішна, інформація про бронювання з'являється у застосунку "Резерв+".

Згодом виписку про бронювання можна буде завантажити на порталі "Дія" та за необхідності роздрукувати.

Також за бажанням документи на бронювання можуть бути подані у паперовому форматі. Обидві форми подання документів матимуть однакове значення.

"Електронне бронювання через портал "Дія" доступне для критично важливих підприємств та установ. Послуга працює у кілька кліків, а результат слід чекати не довше години часу. У цьому сервісі ми автоматизували всі процеси, які можна автоматизувати, щоб прискорити оформлення бронювання та не витрачати час на збір документів чи походи до держорганів. Цифровізація процесу виключає людський фактор, адже всі дані перевіряються автоматично, а керівник у режимі реального часу розуміє, кого забронювали, а кого ні, та яка причина відмови", – прокоментував міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Перед запуском сервісу відбулося закрите бета-тестування, під час якого компанії забронювали 929 працівників.

 Цікаво про будівництво: XPS CARBOLEX - новий сучасний теплоізоляційний матеріал від SWEETONDALE 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
biz
17 июля 2024 г.
3366
Законопроєкт повинен запровадити інтегрований дозвіл для підприємств, які є найбільшими забруднювача...
17 июля 2024 г.
3001
Депутати конституційною більшістю підтримали скасування імпортного мита та ПДВ на обладнання, необхі...
17 июля 2024 г.
3094
Карта дозволяє містянам перевірити споживання енергії їхнього багатоквартирного будинку за останні 1...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2862
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2826
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4034
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Вчера
677
Компанія Viton пропонує комплексне будівництво складських приміщень та логістичних центрів по всій т...
Вчера
384
Нова арена для проведення заходів вперше в Німеччині буде кліматично нейтральною завдяки проєкт...
Вчера
1320
Україна поступово інтегрується в європейську нормативну базу у сфері будівельної продукції, зокрема ...
27 мая 2025 г.
2664
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1000
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
951
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!