РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.389 EUR: 48.194
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.389
EUR 40.000 41.000 48.194
USD 41.250 41.660 41.389
EUR 48.070 48.771 48.194
Новость

Пенсіонери стають дедалі ціннішими на ринку праці

Залучення літніх працівників - чи не обовʼязкова умова післявоєнного відновлення країни
2305
29 мая 2024 г.

Пенсіонери на
ринку праці

Українці похилого віку стають дедалі ціннішими на місцевому ринку праці. Війна та міграція призвели до нестачі робочої сили, що робить їх затребуваними серед роботодавців. Про це повідомляє український Forbes.

«Повномасштабна війна зробила українців пенсійного віку цінним активом ринку праці. Наклалося дві тенденції - зменшення працівників на ринку праці та старіння нації. Залучення літніх працівників - чи не обовʼязкова умова післявоєнного відновлення країни, дійшли висновку у Центрі Разумкова», - йдеться у матеріалі.

Таким чином, працівники віком 60-65 років продовжують залишатися на ринку праці, а багато хто з тих, хто до війни не працював і насолоджувався пенсією, тепер повернулися до роботи. Серед них нерідко зустрічаються пенсіонери віком 75 років та старше.

У НБУ зазначають, що значну частину населення зараз працевлаштовано, а частка безробітних значно зменшилася порівняно з початком повномасштабної війни. На початку 2024 року, згідно з опитуваннями, підприємства продовжують стикатися з дефіцитом, що зростає, як кваліфікованих, так і некваліфікованих працівників. Щоб вирішити цю проблему, роботодавці все активніше намагаються залучити до роботи ті групи населення, які раніше не брали участь у трудовій діяльності, як-от пенсіонери та люди з інвалідністю.


Цікаво про нерухомість:
 в яку нерухомість за кордоном інвестують українці


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
thepage
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 мая 2024 г.
3054
Термінал було відкрито менш ніж за півтора року до російського вторгнення....
28 мая 2024 г.
3149
Передбачалося, що пахощі манго переб’ють неприємний запах свіжого асфальтобетону...
28 мая 2024 г.
3573
Вирішення житлових потреб внутрішньо-переміщених осіб - обов’язкова складова нового житлового ...
Сегодня
16574
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3271
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2987
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
06 августа 2025 г.
5543
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5461
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
452
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
05 августа 2025 г.
1141
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2805
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2016
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!