РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.389 EUR: 48.194
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.389
EUR 40.000 41.000 48.194
USD 41.250 41.660 41.389
EUR 48.070 48.771 48.194
Новость

Будівельна палата України долучилася до Форуму «Роль соціального партнерства у розвитку людського потенціалу»

Захід мав на меті сприяти узгодженій діяльності влади, роботодавців, професійних спільнот, а також використання можливостей міжнародного співтовариства для розвитку національної системи кваліфікацій України
1312
13 мая 2024 г.


Захід ініційований Українським союзом промисловців і підприємців та Національним агентством кваліфікацій, мав на меті сприяти узгодженій діяльності законодавчої та виконавчої влади, роботодавців, професійних спільнот, а також використання можливостей міжнародного співтовариства для розвитку національної системи кваліфікацій України та її інтеграції в європейський та світовий простір.

У виступах представників влади, зокрема Мінекономіки, Міносвіти, Національного агентства кваліфікацій, керівників навчальних закладів, вчених і експертів, йшлося про те, що у сучасних умовах глобальних трансформацій світової економіки та російсько-української війни гостро постає проблема формування та розвитку людського капіталу.

Війна спонукає терміново модернізувати виробництво, змінювати пріоритети у розвитку економіки, розвивати новітні галузі, а це неможливо без швидких, зрозумілих  і конкурентних систем підготовки кваліфікованих працівників сучасного рівня.

Учасники Форуму «Роль соціального партнерства у розвитку людського потенціалу» вважають першочерговими наступні завдання:

– Ініціювання в невідкладному порядку розгляд питання розвитку людського капіталу в Україні на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради та в форматі Галузевих тристоронніх соціально-економічних рад;

– Інтенсифікація розроблення професійних стандартів на компетентнісній основі та врахування їх вимог при розробленні освітніх стандартів та програм;

– Сприяння розвитку неформальної освіти, створення умов для інформального навчання та визнання їх результатів;

– Інтеграція Національної системи кваліфікацій у загальноєвропейський кваліфікаційний простір та врахування вимог директив в українському законодавстві;

Тільки успішна співпраця громадянського суспільства, влади та бізнесу за підтримки міжнародних фондів та організацій може забезпечити зростання людського капіталу та сталий розвиток в Україні.

Резолюція Форуму буде надіслана Верховній Раді, Уряду України для реагування.

У Форумі взяли участь представники Будівельної палати України, зокрема Перший віце-президент Станіслав Сташевський, віце-президент – виконавчий директор Анатолій Дронь, член Ради БПУ Дмитро Матвійчук, керівники ряду підприємств і учбових закладів галузі.

Источник:
budpalata
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Форумы, конгрессы, заседания
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2024 г.
1927
Законопроєкт дозволить розв’язати нагальні проблеми роботодавців у підготовці фахівців безпосе...
30 апреля 2024 г.
3039
До предметної розмови на сесії долучилися Народні депутати України попередніх скликань, члени АНДУ, ...
24 апреля 2024 г.
4211
Мета консультацій – зібрати пропозиції щодо ініціатив, запропонованих у законопроєкті «П...
Вчера
16598
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3275
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2988
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
06 августа 2025 г.
5544
Зазвичай маршрут передбачає найкоротше сполучення між пунктами, але тут сама подорож стає місцем при...
01 августа 2025 г.
5465
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
454
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
05 августа 2025 г.
1144
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2811
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2019
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!