РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.751 EUR: 48.607
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.751
EUR 40.000 41.000 48.607
USD 41.500 42.010 41.751
EUR 48.300 49.000 48.607
Новость

На відбудову Харкова потрібно понад $10 млрд - міський голова

Міський голова Харкова акцентував, що Північна Салтівка – це біль усієї країни
1998
02 апреля 2024 г.

Відбудова Харкова

Для того, аби відбудувати все, що пошкодила Росія у Харкові, – потрібно понад $10 млрд, кожен приліт – це вибиті вікна, розтрощені дахи, побиті квартири, загиблі та поранені люди. Про це розповів у інтерв'ю для  міський голова Харкова Ігор Терехов.

Терехов розповів, що у міста є кілька пріоритетів у бюджеті й один із них – це відбудова. Він наголосив, що жоден бюджет міста у світі не може витримати навантаження у $10 млрд, тому місто залучає міжнародних партнерів.

"Росія бреше, коли каже, що б'є тільки по військових об'єктах. З кожним прильотом у нас дедалі більше доказів, що це справжній геноцид", – наголосив міський голова.

Терехов акцентував, що Північна Салтівка – це біль усієї країни, там практично немає жодного багатоповерхового будинку, який би не постраждав.

Зокрема міський голова Харкова виділив ще два пріоритети в бюджеті: підтримка військових та дітей, батьки яких загинули на полі бою.

"Більше пів мільярда гривень перерахували на рахунки військових частин. Цього року – вже понад 100 млн грн", – додав він.


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
news
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 марта 2024 г.
3028
Перероблення такого сміття – процес складний, тому потрібна нова державна програма, яка підтри...
27 марта 2024 г.
2797
Офіс допомагатиме фінським компаніям брати участь у проєктах відбудови України та працюватиме на укр...
26 марта 2024 г.
2101
На Центр ментального здоровʼя та зведення двох поверхів Unbroken виділять 6 млн євро...
Сегодня
2770
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2840
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2589
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
Сегодня
7576
Висота хмарочоса становитиме 188 метрів - це 39 поверхів, що перевищує нинішній рекорд Парагваю: веж...
Вчера
970
Покрокова інструкція з монтажу плоскої покрівлі: від підготовки основи до наплавлення фінішного шару...
18 июля 2025 г.
695
Надежная и качественная запорная арматура проверенная временем от поставщика в Украине. Клапаны, вен...
Сегодня
759
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1632
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
14 июля 2025 г.
1455
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!