РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.870 EUR: 48.021
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.870
EUR 40.000 41.000 48.021
USD 41.600 42.010 41.870
EUR 48.020 48.900 48.021
Новость

Завершено перший етап насування 293-метрової прогонової будови мосту через Десну (ФОТО)

Наразі мостобудівники демонтують аванбек
7683
18 декабря 2023 г.


Будівництво мосту
через Десну


У Чернігові зpавершено перший етап насування зібраної частини металевої прогонової будови мосту через русло річки Десна. Довжина цієї частини прогонової будови становить 293 метри (низова гілка мосту).

Про це пише ЧЕ line.

Наразі мостобудівники Autostrada демонтують аванбек - напрямну консольну конструкцію тимчасового типу, що застосовується при спорудженні металевих прогонових будов мостів методом поздовжнього насування.

Решта елементів цієї металевої прогонової будови буде монтуватися на суцільних риштуваннях і на тимчасових опорних пакетах. Поки що насунута прогонова будова стоїть значно вище своїх проектних позначок.

Тож уже невдовзі будівельники розпочнуть не менш складний процес - опускання насунутої прогонової будови та встановлення її на опорні частини за допомогою спеціальних домкратів. Процес опускання конструкцій відбуватиметься у 6 етапів і триватиме 2-3 тижні.



Паралельно виконуються роботи зі збирання на стапелі іншої частини металевої прогонової будови мосту (верхова гілка мосту) і невдовзі розпочнеться процес насування цієї частини металевої прогонової будови через русло річки.



 


Цікаво про будівництво і ремонти:
 Теплотехнічний калькулятор допомагає розрахувати оптимальну товщину теплоізоляції будинку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 декабря 2023 г.
5060
Проєкт хоче реалізувати будівельна фірма колишнього мера Ірпеня...
15 декабря 2023 г.
1260
Олександр Сєнкевич розповів, як місто другий рік виживає з солоною водою у кранах...
14 декабря 2023 г.
3470
Нардеп розповіла про законодавчі ініціативи для відбудови України та способи залучення до неї громад...
16 июня 2025 г.
2762
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2546
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2997
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
4448
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
23 июня 2025 г.
4587
Археологічний парк Помпеїв відтворив стародавній Сад Геркулеса, в якому виготовляли парфуми...
19 июня 2025 г.
6412
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
19 июня 2025 г.
2811
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
446
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3049
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!