РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.997 EUR: 48.767
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.997
EUR 40.000 41.000 48.767
USD 41.770 42.180 41.997
EUR 48.550 49.249 48.767
Новость

У Харківській області встановили залізничний міст, переданий Британією

Це - перший з десяти мостів, які будуть монтувати в Україні замість зруйнованих
3578
09 мая 2023 г.


Встановлено залізничний міст,
переданий Британією


В Харківській області встановили один з залізничних мостів, переданих Великою Британією.

Про це повідомив член наглядової ради АТ УЗ Сергій Лещенко.

Його встановлено в рамках відновлення залізничних мостів, зруйнованих внаслідок війни рф проти України.

"Один з пошкоджених мостів, менших розмірів, уже замінено завдяки допомозі Британії. Це - перший з десяти мостів, які будуть монтувати в Україні, замість зруйнованих у рамках дружби з Британією", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що за сприяння Міністерства транспорту Великої Британії "Укрзалізниця" отримала безоплатно від британської залізничної компанії Network Rail Infrastructure Limited модульні мостові прольоти, опорні конструкції, інструменти, землерийну техніку та техніку для навантаження й розвантаження вантажів.

 

Цікаво про будівництво: причини Не купувати каркаси з ЛСТК

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 мая 2023 г.
1930
Для прозорості та успішності реалізації проєкту Україна залучає найкращі фінансові та консалтингові ...
08 мая 2023 г.
4680
Кожен українець, громада чи представники країн-партнерів зможуть отримати повний доступ до інформаці...
04 мая 2023 г.
2421
Стратегія визначає доступність, якісне життя, конкурентоспроможна економіка й ефективне управління г...
22 сентября 2025 г.
3496
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3716
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189990
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
24 октября 2025 г.
2952
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
21 октября 2025 г.
1633
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация