РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.764 EUR: 47.645
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.764
EUR 40.000 41.000 47.645
USD 41.500 41.999 41.764
EUR 47.900 48.750 47.645
Новость

На 200-метровому мосту через річку Сулу завершено важливий етап ремонту (ФОТО)

Нова прогонова будова повністю металева. Вона замінила стале-залізобетонну, яка не витримувала фактичних навантажень і робила експлуатацію споруди небезпечною
4427
19 апреля 2023 г.


Ремонт мосту
через Сулу


На 200-метровому мосту поблизу села Липове (Полтавська область) у складі траси Н-08 Бориспіль-Маріуполь завершено монтаж головних металевих балок та ортотропних плит. Цей важливий етап ремонтних робіт тривав два місяці і його завершення значно наближує відкриття руху через міст.

Про це інформує Агентство відновлення.

Повідомляється, що нова прогонова будова повністю металева. Вона замінила стале-залізобетонну, яка не витримувала фактичних навантажень і робила експлуатацію споруди небезпечною.

Нагадаємо, що міст було збудовано в 1962 році. До початку ремонту окремі елементи мосту, деформаційні шви та опорні частини під залізобетонним прогоном знаходилися у непрацездатному стані.

Ця інженерна споруда забезпечує транспортний зв’язок між Київською, Черкаською, Полтавською, Кіровоградською та Дніпропетровською областями.

Проїзд мостом було закрито з 2021 року. Завершити роботи планували торік у вересні, однак через повномасштабне вторгнення рф проект був поставлений на паузу.

Ремонт відновили в листопаді 2022 року.

Цікаво дізнатись: «РУУККІ УКРАЇНА» ввела нанесення знаку відповідності

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal


Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 апреля 2023 г.
5196
У вівторок, 11 квітня, журналісти американських видань зібрались у Космічному центрі імені Джонсона ...
17 апреля 2023 г.
8688
Карʼєр завглибшки 60 метрів, оточений залишкам промислових відходів і зарослим листям. На цьому місц...
17 апреля 2023 г.
2908
За попередніми даними, у Польщі зараз може перебувати до 3-3,5 млн громадян України, з яких 1-1,2 мл...
31 июля 2025 г.
3194
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2968
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2885
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
01 августа 2025 г.
5418
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
429
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
31 июля 2025 г.
1985
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
30 июля 2025 г.
2299
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
853
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!